Polski Związek Skata
Opolski Związek Skata ( okręg Opole)

2022 GPO Opole po 6 T

Grand Prix Opolskiego Związku Skata – 2022 -  klasyfikacja po 6 turniejach
        I GP OZSkat II GP OZSkat III GP OZSkat IV GP OZSkat V GP OZSkat VI GP OZSkat
M-ce Nazwisko,  imię Klub Z gry 09.01.22 06.02.22 27.03.22 26.06.22 17.07.22 07.08.22
        z gry z gry z gry z gry z gry z gry
1 Kościelny Roman SKAT Kolonowskie 15314 2463 2426 3137 2226 2987 2075
2 Samol Krzysztof KS NITRON Krupski Młyn 15260 2001 3375 2887 2157 2014 2826
3 Machoń Jarosław LZS Ligota Dolna 15210 2621 2761 2760 2231 2035 2802
4 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 15024 2983 1993 2613 3309 1972 2154
5 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 14518 2185 2921 2387 3053 1906 2066
6 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 14255 1938 2524 2824 2107 2214 2648
7 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 14228 2452 2643 2838 2662 1575 2058
8 Burczyk Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 14105 1969 2674 1922 2259 2254 3027
9 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 13964 2275 2544 2418 2727 1968 2032
10 Kaszuba Piotr KS NITRON Krupski Młyn 13742 1762 2054 2661 2517 1746 3002
11 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 13728 2609   3367 1862 3274 2616
12 Piątek Marek ZAWISZA Stara Kuźnia 13475 2655 2088 2247 2138 2044 2303
13 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 13124 3716   1658 1880 2274 3596
14 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 12979 2369 2165   2962 3018 2465
15 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 12872 2518 1905 1884 2696 2564 1305
16 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle 12716 1383 2060 1429 1802 4016 2026
17 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 12228 2196 2797 1682 1485 2476 1592
18 Brynza Krystian LZS Kujawy 12218 2556 1149 2287 2004 1963 2259
19 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 12204 2009 2426 1232 2312 2357 1868
20 Kocot Andrzej KS NITRON Krupski Młyn 12154 2648 3422   2173 1748 2163
21 Kuźniak Przemysław LZS Ligota Dolna 12097 3225 2359 1551 858 1520 2584
22 Szimber Andrzej LZS Ligota Dolna 12015 1920 2052 2676 1737 1936 1694
23 Szymura Piotr KS Karolinka Gogolin 11928 2068 2829 1435 1753 1671 2172
24 Kędzia Stanisław LZS Ligota Dolna 11881 1918 1939 1965 1243 1894 2922
25 Czerepak Bolesław ZAWISZA Stara Kuźnia 11773 2020 2289 1157 2177 2085 2045
26 Koziorowski Piotr LZS Ligota Dolna 11729   2242 2519 2761 2372 1835
27 Piątek Marcin ZAWISZA Stara Kuźnia 11599 1356 1850 2896 1798 2116 1583
28 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 11403   1947 2829 1807 2742 2078
29 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 11332 2063 3210 1961   1036 3062
30 Barysz Marcin LZS Kujawy 11051 1834 1925 1434 2210 1689 1959
31 Kandzia Lidia KOMAX Borki - Opole 10839 2289 2830 2393   1577 1750
32 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 10678 1096 1456 1298 2995 1874 1959
33 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 10164 2171 1499 1204 1720 1532 2038
34 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 10068   2360 1861 2512 1503 1832
35 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 9806 2327 947 3162   1651 1719
36 Pilarski Ryszard KS NITRON Krupski Młyn 9796 1718 2192 1783 1789 667 1647
37 Pisula Eugeniusz TRANZYT Małapanew Ozimek 9530 1916 2398 1931   2369 916
38 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Opole - Czarnowąsy 9216 1649 1698 1198 1849 1317 1505
39 Pluta Stanisław TRANZYT Małapanew Ozimek 9071 2700 2215 2301     1855
40 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 8827   2403   2275 2154 1995
41 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 8515 1112 929 2766 2713 995  
42 Walczyk Krzysztof KS Karolinka Gogolin 8022 762 1388 2023 1253 1195 1401
43 Respondek Jan KSS Pawonków 7873   1217 804 2423 2159 1270
44 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 7812   1820 988 1480 1338 2186
45 Wyszkowski Marek DK STRZELEC Strzelce Op. 7703 3026     1900 2777  
46 Mitko Antoni KS Karolinka Gogolin 7194 1185 1635 1654   1311 1409
47 Kukowka Henryk KSS Pawonków 7163   1262 1230 818 1750 2103
48 Cieślik Gerard ZAWISZA Stara Kuźnia 7142 1846 2384     1609 1303
49 Koziorowski Marian LZS Ligota Dolna 6696       2007 2007 2682
50 Malek Alferd RAMSCH Chrzowice 6199       2078 1929 2192
51 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle 6085 1218 2552 2315      
52 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 5991 1928 2045 2018      
53 Grzywa Teofil LZS Kujawy 5895   1799   2563 1533  
54 Gruszka Alfons SWORNICA Opole - Czarnowąsy 5730   2366   1949   1415
55 Rączkowski Mieczysław KS Karolinka Gogolin 5633     1240 1782 1370 1241
56 Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin 5350 2612 1585 1153      
57 Larysz Józef LZS Kujawy 5118 674 1386 1531   1527  
58 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Op. 4771     2947   1824  
59 Urbańczyk Ewald KS Kuźnia Zawadzkie 4502       2033   2469
60 Skubała Roman LZS Ligota Dolna 4453 1945 1538   970    
61 Cytera Henryk DK STRZELEC Strzelce Op. 4347       2099 2248  
62 Mencler Jan LZS Kujawy 4058   2533 1525      
63 Byczek Stanisław KS Karolinka Gogolin 4031 2139 1892        
64 Gorzel Norbert LZS Leśnica 4031       2299 1732  
65 Krawczyk Ryszard LZS Ligota Dolna 3905 1884 2021        
66 Brand Roman LZS Ligota Dolna 3668 2149 1519        
67 Sklorz Roman KOMAX Borki - Opole 3413 1287 2126        
68 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle 3048         2170 878
69 Lisek Teodor KOMAX Opole - Borki 2880 2880          
70 Wanat Edward KS Karolinka Gogolin 2842   801 2041      
71 Stein Roland LZS Kujawy 2672       2672    
72 Kiciński Jerzy KS NITRON Krupski Młyn 2584 2584          
73 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 2335   2335        
74 Dzierżawa Jozef Paul SWORNICA Opole - Czarnowąsy 2227           2227
75 Janerka Leszek TRANZYT Małapanew Ozimek 2213 2213          
76 Dubiel Zbigniew KS NITRON Krupski Młyn 2160 2160          
77 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 2105       2105    
78 Żurad Robert KOMAX Opole - Borki 2098 2098          
79 Woszko Mateusz KOMAX Opole - Borki 1821 1821          
80 Nowak Bernard LZS Kujawy 1709   1709        
81 Cepko Zygmunt LZS Leśnica 1680       1680    
82 Żurad Adam KOMAX Opole - Borki 1680 1680          
83 Kraka Marcin SKAT Kolonowskie 1554   1554        
84 Grohs Paweł KSS Pawonków 1535   1535        
85 Michalski Henryk LECH Kędzierzyn-Koźle 1485 1485          
86 Matuszek Jerzy KS Karolinka Gogolin 1461     1461      
87 Sykoś Joachim TRANZYT Małapanew Ozimek 1414 1414          
88 Dropała Grzegorz SKAT Kolonowskie 1291 1291          
89 Rother Krzysztof KOMAX Opole - Borki 1261           1261