Polski Związek Skata
IMP 2021 Kat. S;K;J

IMP 2021 Kat. S;K;J

Medaliści w kat. "Senior"

Medaliści w kat.

Medalistki w kat "Kobiety"

Medalistki w kat

Medaliści w kat. "Junior"

Medaliści w kat.

Klasyfikacja indywidualna zawodników - szeroki finał

  Polski Związek Skata 2021 IMP w kat. K, J, S          
    Kołodziejczyk Krzysztof Szczerbice     Kierownik:Cyran E.
  w dniu 28 listopad 2021            
                 
  SENIOR RAZEM seria 1 seria 2 seria 3 seria 4
lp nr stały Nazwisko Imię klub pkt pkt pkt pkt pkt
1 57 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła 4049 1013 590 1002 1444
2 61 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice 4040 734 1188 1026 1092
3 23 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 3978 1017 862 1035 1064
4 16 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze 3950 1085 1333 603 929
5 84 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 3909 693 1147 1086 983
6 44 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 3832 1447 740 646 999
7 12 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 3657 864 1224 851 718
8 31 Beczała Andrzej TS Pszczyna 3632 369 1454 763 1046
9 80 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 3598 1142 369 1103 984
10 18 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny 3575 986 920 482 1187
11 63 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz 3559 1088 847 768 856
12 32 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 3486 1243 610 1083 550
13 49 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. 3485 1107 771 899 708
14 10 Łapa Krystian SKAT KLUB Kobiór 3479 732 1311 530 906
15 74 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory 3456 266 1063 1074 1053
16 68 Rusin Jan MOK GUIDO Zabrze 3419 409 825 1075 1110
17 70 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory 3324 1136 972 574 642
18 17 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin 3313 720 904 794 895
19 2 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów 3310 616 768 1154 772
20 83 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 3306 772 788 751 995
21 9 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry 3288 1103 984 435 766
22 15 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 3281 935 766 737 843
23 73 Kurzaczek Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 3270 540 737 764 1229
24 34 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór 3205 922 762 765 756
25 1 Płaszczyk Kazimierz MDK Zawodzie 3159 522 1022 944 671
26 48 Piela Henryk KS CHSM Chorzów 3061 817 936 530 778
27 65 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów 3061 647 823 482 1109
28 75 Konsek Andrzej Skat Klub Woszczyce 3060 502 988 876 694
29 85 Musik Franciszek SILESIA Tarnowskie Góry 3024 783 519 972 750
30 33 Dąbrowski Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice 3019 655 706 680 978
31 51 Gryzło Stanisław MIFAMA Mikołów 3014 402 988 711 913
32 89 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 2995 814 1002 346 833
33 14 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany 2983 503 997 600 883
34 22 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 2973 562 352 726 1333
35 77 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. 2957 480 895 811 771
36 24 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze 2948 463 848 1062 575
37 8 Tadeusz Maciej KS KRAJNA Złotów 2946 1567 410 783 186
38 20 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze 2939 557 663 954 765
39 53 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry 2920 1025 282 701 912
40 39 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin 2894 975 621 450 848
41 7 Skotnica Alojzy TS Pszczyna 2891 848 440 884 719
42 91 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 2875 777 1104 483 511
43 67 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. 2856 856 966 122 912
44 82 Brząkalik Roman Skat Klub Woszczyce 2849 662 924 809 454
45 66 Młoczek Jan ISKRA Rybnik 2837 792 663 1274 108
46 3 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. 2835 548 907 692 688
47 60 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 2834 657 559 576 1042
48 43 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. 2832 400 1044 865 523
49 64 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2831 841 469 826 695
50 26 Gawron Bogdan ASY Żory 2815 897 838 322 758
51 76 Dropok Grzegorz SKAT Kolonowskie 2790 822 601 806 561
52 58 Zielewski Ludwik U JANA Tychy 2785 309 633 1095 748
53 38 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany 2777 858 753 712 454
54 62 Fizia Józef WALET Pawłowice 2765 628 802 1031 304
55 88 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze 2742 945 613 991 193
56 13 Czypionka Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice 2729 351 765 688 925
57 6 Szafarz Roman TĘCZA Tychy 2721 647 570 785 719
58 78 Grochowiec Jan ZAGŁOBA Tychy 2676 606 808 843 419
59 25 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice 2630 1034 161 722 713
60 27 Faruga Jan TS Pszczyna 2608 419 618 868 703
61 4 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom 2541 481 494 1046 520
62 19 Cegiełka Józef PRZYSZŁOŚĆ Rogów 2537 471 620 870 576
63 36 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle 2451 408 653 153 1237
64 71 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. 2398 634 232 732 800
65 35 Marcisz Herbert PZKS FENIKS Chorzów 2327 656 591 516 564
66 52 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 2324 1221 95 636 372
67 59 Wojaczek Antoni LKS Lyski 2322 501 613 402 806
68 11 Piekorz Czesław UNIA Bieruń 2226 243 504 758 721
69 47 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 2225 965 481 368 411
70 72 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 2213 911 260 341 701
71 30 Kamiński Tadeusz KIBIC Studzionka 2185 553 821 -16 827
72 42 Starosta Bolesław LKS FORTECA Świerklany 2184 466 687 244 787
73 40 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. 2172 735 424 420 593
74 29 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. 2123 678 391 644 410
75 81 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry 2113 196 423 1025 469
76 46 Buchalik Roman DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ 2067 582 420 1025 40
77 54 Sykuła Marian U JANA Tychy 1993 396 550 707 340
78 28 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 1958 548 584 470 356
79 50 Niemiec Stanisław ASY Żory 1955 246 583 707 419
80 5 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice 1952 522 503 248 679
81 55 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 1942 526 313 495 608
82 41 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice 1927 344 738 236 609
83 21 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice 1897 538 369 92 898
84 56 Kościelny Roman SKAT Kolonowskie 1834 608 725 381 120
85 79 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. 1830 517 674 325 314
86 37 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice 1814 220 -32 1194 432
87 86 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 1812 232 317 1112 151
88 92 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom 1688 203 230 985 270
89 69 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry 1658 444 437 443 334
90 90 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik 1591 591 193 607 200
91 87 Sobik Jerzy TKKF SKAT Racibórz 1342 181 386 176 599
92 45 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1159 280 260 301 318
                 
  JUNIOR RAZEM seria 1 seria 2 seria 3 seria 4
lp nr stały Nazwisko Imię klub pkt pkt pkt pkt pkt
1 4 Polednik Denis KROJC Krzyżanowice 3455 1362 1398 695  
2 1 Żołneczko Franciszek DĄBKI Mościska 1560 78 563 919  
3 3 Trybuś Łukasz LKS FORTECA Świerklany 1164 528 331 305  
4 2 Krzywoń Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice 515 -48 437 126  
                 
  KOBIETY RAZEM seria 1 seria 2 seria 3 seria 4
lp nr stały Nazwisko Imię klub pkt pkt pkt pkt pkt
f 4 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice 3855 1183 1161 515 996
2 10 Ostrowska Krystyna ZAGŁOBA Tychy 3427 1300 852 1173 102
3 5 Segeth Lidia UNIA Bieruń 3381 649 883 765 1084
4 6 Kozieł Barbara KS KRAJNA Złotów 3295 690 880 833 892
5 7 Bucka Ewa AMICUS KWK STASZIC Katowice 3264 609 551 1114 990
6 9 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny 3088 845 1036 602 605
7 1 Łańska-Gawlik Aleksandra UNIA Bieruń 2593 1102 595 385 511
8 11 Żuk Helena MOK GUIDO Zabrze 2539 140 802 658 939
9 12 Mikulec Marzena MIFAMA Mikołów 2502 442 545 1200 315
10 3 Lubecka Ewa AMICUS KWK STASZIC Katowice 2104 454 455 524 671
11 8 Ciepłuch Stefania KS KRAJNA Złotów 1971 859 408 86 618
12 2 Kaczan Alicja FALA Świekatowo 1695 252 447 315 681