Polski Związek Skata
Liga 2022

I Liga 2022

 I Liga  po 4 kolejce

Mce   Nazwa Drużyny P.M.   P.Turn.   10 04 2022
  P.M.   P.M.
1 K AMICUS KWK STASZIC Katowice   53763   40414   13349
2 G LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice  49790   35669   14121
3 X MDK BOLKO Łaziska Górne  49184   37435   11749
4 D ASY WISUS Żory II 48565   37559   11006
5 P GOKiR Mszana 48482   35944   12538
6 S LKS Lyski 48148   36233   11915
7 T S.C. STRAŻAK Głożyny 46766   34532   12234
8 Z SOKÓŁ Wola  45491   32508   12983
9 O GKS DĄB Gaszowice 45377   31819   13558
10 R JORDAN Kończyce Zabrze  45052   34060   10992
11 L BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów  43987   32559   11428
12 F INSTALATOR 4 ASY Bytom 43922   33533   10389
13 I NITRON Krupski Młyn 43860   33534   10326
14 A SKAT KLUB Kobiór 43751   32375   11376
15 B SILESIA Rybnik  43285   33743   9542
16 M KS CHSM Chorzów II 43035   31394   11641
17 J VICTORIA TRANZYT Chróścice 42756   32001   10755
18 C JUBILAT Jastrzębie 41708   32300   9408
19 W KS INSTALBUD Góra-Jankowice 41568   34156   7412
20 E ASY WISUS Żory 41178   30193   10985
21 Ł KS CHSM Chorzów  41162   32380   8782
22 Y OSP Lędziny  41094   28884   12210
23 N SK BARBARA Chorzów      40809   29750   11059
24 U GOL-BAR Tychy  40188   31314   8874
25 H LZS Ligota Dolna 40184   29724   10460
Klucz  rozstawienia  l liga na rok 2022
Nr kol. Grupa Kod Drużyna Kod Drużyna Kod Drużyna Kod Drużyna Kod Drużyna
numery startowe numery startowe numery startowe numery startowe numery startowe
                       
  I A SKAT KLUB Kobiór B SILESIA Rybnik  C JUBILAT Jastrzębie D ASY WISUS Żory II E ASY WISUS Żory
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II F INSTALATOR 4 ASY Bytom G LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice  H LZS Ligota Dolna I NITRON Krupski Młyn J VICTORIA TRANZYT Chróścice
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
I III K AMICUS KWK STASZIC Katowice   L BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów  Ł KS CHSM Chorzów  M KS CHSM Chorzów II N SK BARBARA Chorzów     
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV O GKS DĄB Gaszowice P GOKiR Mszana R JORDAN Kończyce Zabrze  S LKS Lyski T S.C. STRAŻAK Głożyny
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V U GOL-BAR Tychy  W KS INSTALBUD Góra-Jankowice X MDK BOLKO Łaziska Górne  Y OSP Lędziny  Z SOKÓŁ Wola 
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                       
  I A SKAT KLUB Kobiór F INSTALATOR 4 ASY Bytom K AMICUS KWK STASZIC Katowice   O GKS DĄB Gaszowice U GOL-BAR Tychy 
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II B SILESIA Rybnik  G LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice  L BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów  P GOKiR Mszana W KS INSTALBUD Góra-Jankowice
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
II III C JUBILAT Jastrzębie H LZS Ligota Dolna Ł KS CHSM Chorzów  R JORDAN Kończyce Zabrze  X MDK BOLKO Łaziska Górne 
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV D ASY WISUS Żory II I NITRON Krupski Młyn M KS CHSM Chorzów II S LKS Lyski Y OSP Lędziny 
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V E ASY WISUS Żory J VICTORIA TRANZYT Chróścice N SK BARBARA Chorzów      T S.C. STRAŻAK Głożyny Z SOKÓŁ Wola 
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                       
  I G LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice  K AMICUS KWK STASZIC Katowice   T S.C. STRAŻAK Głożyny C JUBILAT Jastrzębie Y OSP Lędziny 
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II H LZS Ligota Dolna L BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów  O GKS DĄB Gaszowice D ASY WISUS Żory II Z SOKÓŁ Wola 
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
III III I NITRON Krupski Młyn Ł KS CHSM Chorzów  P GOKiR Mszana E ASY WISUS Żory U GOL-BAR Tychy 
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV J VICTORIA TRANZYT Chróścice M KS CHSM Chorzów II R JORDAN Kończyce Zabrze  A SKAT KLUB Kobiór W KS INSTALBUD Góra-Jankowice
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V F INSTALATOR 4 ASY Bytom N SK BARBARA Chorzów      S LKS Lyski B SILESIA Rybnik  X MDK BOLKO Łaziska Górne 
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                       
  I W KS INSTALBUD Góra-Jankowice S LKS Lyski K AMICUS KWK STASZIC Katowice   H LZS Ligota Dolna E ASY WISUS Żory
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II X MDK BOLKO Łaziska Górne  T S.C. STRAŻAK Głożyny L BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów  I NITRON Krupski Młyn A SKAT KLUB Kobiór
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
IV III Y OSP Lędziny  O GKS DĄB Gaszowice Ł KS CHSM Chorzów  J VICTORIA TRANZYT Chróścice B SILESIA Rybnik 
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV Z SOKÓŁ Wola  P GOKiR Mszana M KS CHSM Chorzów II F INSTALATOR 4 ASY Bytom C JUBILAT Jastrzębie
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V U GOL-BAR Tychy  R JORDAN Kończyce Zabrze  N SK BARBARA Chorzów      G LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice  D ASY WISUS Żory II
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                       
  I P GOKiR Mszana A SKAT KLUB Kobiór Y OSP Lędziny  N SK BARBARA Chorzów      H LZS Ligota Dolna
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II R JORDAN Kończyce Zabrze  B SILESIA Rybnik  Z SOKÓŁ Wola  K AMICUS KWK STASZIC Katowice   I NITRON Krupski Młyn
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
V III S LKS Lyski C JUBILAT Jastrzębie U GOL-BAR Tychy  L BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów  J VICTORIA TRANZYT Chróścice
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV T S.C. STRAŻAK Głożyny D ASY WISUS Żory II W KS INSTALBUD Góra-Jankowice Ł KS CHSM Chorzów  F INSTALATOR 4 ASY Bytom
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V O GKS DĄB Gaszowice E ASY WISUS Żory X MDK BOLKO Łaziska Górne  M KS CHSM Chorzów II G LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                       
  I Z SOKÓŁ Wola  G LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice  Ł KS CHSM Chorzów  S LKS Lyski A SKAT KLUB Kobiór
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II U GOL-BAR Tychy  H LZS Ligota Dolna M KS CHSM Chorzów II T S.C. STRAŻAK Głożyny B SILESIA Rybnik 
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
VI III W KS INSTALBUD Góra-Jankowice I NITRON Krupski Młyn N SK BARBARA Chorzów      O GKS DĄB Gaszowice C JUBILAT Jastrzębie
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV X MDK BOLKO Łaziska Górne  J VICTORIA TRANZYT Chróścice K AMICUS KWK STASZIC Katowice   P GOKiR Mszana D ASY WISUS Żory II
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V Y OSP Lędziny  F INSTALATOR 4 ASY Bytom L BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów  R JORDAN Kończyce Zabrze  E ASY WISUS Żory
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,