Polski Związek Skata
Okręgi

Katowice

1-2022 GPO Katowice

               Klasyfikacja indywidualna zawodników 1-2022 GPO Katowice
  Polski Związek Skata CHSM Chorzów          
    sędzia: Goworek Zbigniew. kierownik: Maroński Jan          
  w dniu 26.03.2022     sekretariat; Zajdel J.
        RAZEM Seria 1 seria 2
lp nr stały Nazwisko Imię Klub pkt pkt w pkt w
1 1 Grzyb Sebastian Amicus Katowice 2715 1468 11 1247 11
2 34 Brinner Henryk 4 Korony Szopienice 2628 993 10 1635 15
3 55 Sikora Henryk Instalator Bytom 2577 1454 13 1123 9
4 41 Franc Marian Gwarek Bolina Katowice 2530 1372 12 1158 9
5 25 Pilch Eugeniusz Gwarek Bolina Katowice 2478 1191 12 1287 9
6 21 Bujoczek Mirosław Feniks Chorzów 2465 1424 13 1041 10
7 8 Olszak Piotr CHSM Chorzów 2438 1581 13 857 9
8 43 Warzyński Stanisław Chemik Siemianowice Śl. 2245 1032 7 1213 11
9 33 Kania Andrzej Gwarek Bolina Katowice 2225 1163 13 1062 11
10 17 Sojczyński Zdzisław Instalator Bytom 2177 1227 13 950 10
11 20 Zajdel Andrzej CHSM Chorzów 2175 977 10 1198 11
12 13 Pawłowski Marek Amicus Katowice 2153 984 6 1169 9
13 29 Górka Jerzy Gwarek Bolina Katowice 2119 636 10 1483 15
14 10 Zowada Kazimierz MDK Południe Katowice 2082 1235 12 847 10
15 35 Wikarek Damian Instalator Bytom 2082 1107 10 975 12
16 40 Przybyła Damian Bombajka Chorzów 2052 1171 11 881 9
17 11 Barczyk Roman Zgoda Repty 2049 827 9 1222 11
18 32 Korus Andrzej Feniks Chorzów 1986 787 6 1199 10
19 50 Sodzawiczny Dariusz 4 Korony Szopienice 1976 735 10 1241 11
20 53 Liebig Czesław Amicus Katowice 1942 1016 9 926 9
21 5 Czypionka Piotr Amicus Katowice 1923 770 8 1153 12
22 49 Dąbrowski Andrzej Amicus Katowice 1919 869 8 1050 9
23 44 Wątroba Zbigniew CHSM Chorzów 1915 744 11 1171 13
24 6 Pypłacz Erwin Grin Siemianowice Śl. 1904 983 11 921 5
25 51 Czernikarz Andrzej Instalator Bytom 1883 1246 12 637 9
26 15 Kraszewski Andrzej Zgoda Repty 1869 1255 12 614 6
27 28 Osadnik Jan Feniks Chorzów 1779 716 6 1063 10
28 36 Feit Ryszard Sk Barbara Chorzów 1772 1116 10 656 11
29 4 Richert Eugeniusz CHSM Chorzów 1738 766 6 972 10
30 39 Ciwis Wilhelm Chemik Siemianowice Śl. 1718 588 8 1130 14
31 31 Poloczek Henryk OK Andaluzja Piekary Śl. 1690 1106 10 584 5
32 37 Mieszczak Zbigniew Gwarek Bolina Katowice 1670 1132 12 538 8
33 19 Lampa Piotr Chemik Siemianowice Śl. 1655 913 10 742 7
34 52 Orel Dariusz Bombajka Chorzów 1636 1447 13 189 8
35 56 Szpecht Marian CHSM Chorzów 1618 426 8 1192 12
36 47 Just Ireneusz Zgoda Repty 1615 954 9 661 8
37 22 Stęchły Janusz Sokół Imielin 1601 852 9 749 7
38 54 Bortel Henryk Chemik Siemianowice Śl. 1590 1031 10 559 7
39 18 Michalik Roman Ferdynand MDK Bogucice 1577 685 10 892 5
40 9 Jaworek Andrzej Amicus Katowice 1535 734 7 801 7
41 2 Szober Andrzej Grin Siemianowice Śl. 1516 811 10 705 8
42 46 Haśnik Henryk Gwarek Bolina Katowice 1515 934 11 581 10
43 45 Broda Helena Amicus Katowice 1471 1015 10 456 5
44 30 Hozakowski Henryk Sokół Imielin 1437 516 7 921 9
45 12 Tkocz Mieczysław CHSM Chorzów 1419 791 12 628 12
46 16 Maroński Jan CHSM Chorzów 1350 665 8 685 12
47 38 Dudek Wiesław 4 Korony Szopienice 1347 540 7 807 11
48 24 Piela Henryk CHSM Chorzów 1318 611 9 707 8
49 27 Piekarczyk Stanisław OK Andaluzja Piekary Śl. 1312 427 10 885 9
50 42 Kiwer Przemysław CHSM Chorzów 1277 761 10 516 2
51 7 Kania Aleksander Zgoda Repty 1263 666 5 597 8
52 3 Warecki Bernard Zgoda Repty 1120 553 8 567 7
53 26 Goleniak Zbigniew Sokół Imielin 1055 466 4 589 8
54 14 Habryka Sebastian Ferdynand MDK Bogucice 1047 432 7 615 9
55 48 Wzgarda Wiesław ChSM Chorzów 975 652 6 323 4
56 23 Just Andrzej Zgoda Repty 607 466 5 141 1