Polski Związek Skata
Okręgi

GPO 2021 Zabrze Klasyfikacja Ogólna - końcowa

 

 

2021

GPO Zabrze

po 8T
RAZEM
lp Nazwisko Imię klub kat. GP pkt
1 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 232 18170
2 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 206 16789
3 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 205 16063
4 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 179 15956
5 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom s 175 14549
6 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m 169 14361
7 Machowski Andrzej JORDAN Kończyce Zabrze m 166 15045
8 Wikarek Damian INSTALATOR 4 ASY Bytom m 161 14195
9 Hallek Joachim KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 161 12326
10 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 159 14464
11 Papkala Janusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 158 8809
12 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 156 14427
13 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 151 13533
14 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 149 11218
15 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze s 148 13122
16 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 146 11951
17 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom s 135 13078
18 Nowak Bernard Skat Klub RSM Ruda Śl. s 130 12006
19 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 126 12004
20 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 125 12196
21 Kwaśniok Jan KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 125 10265
22 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m 124 10154
23 Kruczek Henryk POKÓJ Ruda Śl. s 121 10409
24 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 120 12334
25 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 117 12075
26 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 117 10693
27 Sojczyński Zdzisław INSTALATOR 4 ASY Bytom m 114 9786
28 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m 111 9937
29 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom s 107 8947
30 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 ASY Bytom m 103 10654
31 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze s 102 7459
32 Pogorzałek Piotr SZOMBIERKI Bytom s 101 8961
33 Mucha Andrzej MOK GUIDO Zabrze m 99 9387
34 Warzecha Ryszard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 96 7447
35 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 95 9622
36 Noga Leszek INSTALATOR 4 ASY Bytom m 82 6705
37 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze s 82 6438
38 Beruda Marek Skat Klub RSM Ruda Śl. m 79 8128
39 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl. m 77 7944
40 Piwowarek Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 77 7727
41 Górka Rajmund LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 70 5885
42 Świenc Stanisław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 70 5724
43 Wieczorek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 68 6944
44 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 68 6425
45 Wroblowski Stefan LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 58 4758
46 Szmajnta Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 56 4861
47 Mral Zdzisław LWSM Knurów s 56 4089
48 Gajdzik Piotr JORDAN Kończyce Zabrze m 51 5172
49 Pyka Adam POKÓJ Ruda Śl. m 49 5134
50 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 45 4630
51 Ochman Gotfryd KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 45 4002
52 Polok Mieczysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 44 4471
53 Kopiec Alojzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 44 2626
54 Kukuła Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 43 4459
55 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 43 4383
56 Michalski Roman KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m 42 3351
57 Gawiński Piotr  INSTALATOR 4 ASY Bytom m 40 4107
58 Wodarski Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. s 39 4133
59 Leszczyński Kazimierz SZOMBIERKI Bytom s 39 4015
60 Płatnerz Mirosław MOK GUIDO Zabrze s 39 4011
61 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze m 35 3596
62 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 33 3406
63 Skowron Dariusz LWSM Knurów m 33 3342
64 Lehmann Zygmunt MOK GUIDO Zabrze s 33 2571
65 Rupacz Jerzy KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 29 3018
66 Spyra Leonard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 28 2893
67 Maron Teofil INSTALATOR 4 ASY Bytom m 24 2538
68 Breguła Zygmunt KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 23 2364
69 Pilny Krzysztof LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 22 2297
70 Skrzypiec Jan POKÓJ Ruda Śl. s 22 2214
71 Zacher Jacek LWSM Knurów m 21 2108
72 Barczyk Stanisław TUZY HALEMBA Ruda Śl. s 20 2046
73 Siedlaczak Franciszek INSTALATOR 4 ASY Bytom s 19 1997
74 Grobelczyk Mirosław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 19 1937
75 Jakimiec Tadeusz KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 19 1930
76 Wyciślik Mirosław TUZY HALEMBA Ruda Śl. m 19 1927
77 Zdebel Janusz MOK GUIDO Zabrze m 18 1838
78 Kokot Eugeniusz INSTALATOR 4 ASY Bytom m 17 1774
79 Pluta Jerzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 17 1730
80 Rogoziński Kazimierz INSTALATOR 4 ASY Bytom s 16 1659
81 Weiss Dariusz SZOMBIERKI Bytom m 16 1610
82 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 16 1600
83 Madoń Krzysztof Skat Klub RSM Ruda Śl. m 15 1512
84 Matiaszek Alojzy KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 14 1477
85 Markefka Piotr INSTALATOR 4 ASY Bytom s 14 1457
86 Lach Joachim KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 14 1416
87 Litwin Bogdan LWSM Knurów s 13 1394
88 Krombach Piotr JORDAN Kończyce Zabrze s 12 1298
89 Smykała Gerard INSTALATOR 4 ASY Bytom s 12 1295
90 Kwapulński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m 12 1226
91 Dudziński Adam LWSM Knurów s 9 970
92 Mehlich Dariusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 8 881
93 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. s 8 863