Polski Związek Skata
Okręgi

2-2022 GPO Śl-Pd

II Grand Prix Okręgu 2022 - Turniej o Puchar Prezesa OZ SKAT Śląsk-Południe
    Organizator i data:       KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów   /  27.02.2022
    Kierownik turnieju:       Huwer Alojzy      
    Sekretariat:       Huwer Alojzy      
    Sędzia:       Huwer Alojzy      
m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO Razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem pkt w pkt w pkt w
1 Bogusławski Stanisław ASY WISUS Żory 40 12 52 3 190 31 1 733 16 1 457 15
2 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 35 12 47 3 015 31 1 229 14 1 786 17
3 Kasparek Marian LKS Górki Śl. 30 10 40 2 827 23 1 383 11 1 444 12
4 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 28 10 38 2 780 21 1 331 10 1 449 11
5 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 28 10 38 2 752 23 1 186 10 1 566 13
6 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 28 10 38 2 652 22 1 408 12 1 244 10
7 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. 26 10 36 2 605 24 1 638 15 967 9
8 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin 26 10 36 2 593 24 1 310 13 1 283 11
9 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 26 8 34 2 465 19 1 166 9 1 299 10
10 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 24 8 32 2 438 27 1 609 15 829 12
11 Starosta Bolesław LKS FORTECA Świerklany 24 8 32 2 399 24 852 11 1 547 13
12 Uryga Lesław WOK Gołkowice 24 8 32 2 282 21 1 080 10 1 202 11
13 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 22 8 30 2 234 24 959 12 1 275 12
14 Pawela Andrzej WOKiR Połomia 22 8 30 2 204 21 863 10 1 341 11
15 Zuch Bogdan KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 22 8 30 2 182 20 908 8 1 274 12
16 Wojaczek Antoni LKS Lyski 20 8 28 2 156 25 1 337 14 819 11
17 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 20 8 28 2 138 20 1 219 11 919 9
18 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 20 8 28 2 077 20 880 10 1 197 10
19 Kopiec Marian S.C. HERKULES Rydułtowy 18 8 26 2 061 20 930 9 1 131 11
20 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 18 8 26 2 050 21 1 082 13 968 8
21 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 18 8 26 2 015 21 885 9 1 130 12
22 Niewrzoł Arkadiusz S.C. STRAŻAK Głożyny 16 6 22 1 971 19 1 089 8 882 11
23 Bura Jan KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. 16 6 22 1 970 26 1 288 13 682 13
24 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 16 6 22 1 968 21 1 186 13 782 8
25 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 14 6 20 1 961 23 1 076 10 885 13
26 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz 14 6 20 1 938 22 891 9 1 047 13
27 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 14 6 20 1 916 20 1 096 13 820 7
28 Cegiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 12 6 18 1 900 22 703 9 1 197 13
29 Młoczek Jan ISKRA Rybnik 12 6 18 1 896 19 984 9 912 10
30 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 12 6 18 1 877 20 612 6 1 265 14
31 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. 10 6 16 1 865 18 706 9 1 159 9
32 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany 10 6 16 1 860 18 975 10 885 8
33 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 774 18 468 7 1 306 11
34 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 10 6 16 1 767 18 720 8 1 047 10
35 Fabisiak Kazimierz KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 10 6 16 1 659 14 956 9 703 5
36 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. 10 6 16 1 610 17 916 9 694 8
37 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany 10 6 16 1 600 21 748 10 852 11
38 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 10 6 16 1 567 16 857 9 710 7
39 Tchórz Henryk niezrzeszony 10 6 16 1 566 18 876 11 690 7
40 Taczała Krzysztof WOK Gołkowice 10 6 16 1 542 17 690 9 852 8
41 Lasota Wiesław KSS MARCEL Radlin 10 6 16 1 533 12 748 7 785 5
42 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 521 14 820 6 701 8
43 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 467 19 460 5 1 007 14
44 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 457 18 628 8 829 10
45 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik 10 4 14 1 454 23 953 12 501 11
46 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany 10 4 14 1 433 19 980 12 453 7
47 Procek Krystian Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 399 15 746 9 653 6
48 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 372 17 870 10 502 7
49 Koch Waldemar KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 10 4 14 1 307 10 960 8 347 2
50 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 4 14 1 261 14 736 8 525 6
51 Grobelny Paweł niezrzeszony 10 4 14 1 219 12 555 4 664 8
52 Hanusek Tomasz LKS Górki Śl. 10 4 14 1 181 14 414 6 767 8
53 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 10 4 14 1 181 17 242 7 939 10
54 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 129 12 372 3 757 9
55 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 087 13 656 7 431 6
56 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 071 17 662 9 409 8
57 Szulik Mirosław LKS Lyski 10 4 14 1 050 14 794 8 256 6
58 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 10 2 12 969 17 367 11 602 6
59 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 10 2 12 831 11 425 7 406 4