Polski Związek Skata
Terminarz

IMP 2021 - kat. "K, J, S"

 

Indywidualne Mistrzostwa Polski  2021

w kat. Kobiety, Junior, Senior

  Organizator PZSkat
  Termin 28 11 2021 /niedziela / godz 9,00
     
  Miejsce Dom Przyjęć "FINEZJA" Szczerbice ul.Piaskowa 1c
     
  Wpisowe 50 zł senior, 30 zł Kobiety, 20 zł Junior
     
  Kierownik Cyran Eugeniusz
  Sędzia Kołodziejczyk Krzysztof , Papkala Janusz
  zapisy według listy zakwalifikowanych  /potwierdzenie uczestnictwa
    obowiązkowe do dnia 22 11 2021 / ,kobiety i juniorzy wg.zgłoszeń
     
    Dzwonić do : Cyran Eugeniusz   696 092 564
                        Papkala Janusz     795 463 611
     
  Nagrody 100 % wpisowego + sponsoring
     
  Reguły gry 4 x 36 rozdań / wg.losowania /
     

 

Indywidualne Mistrzostwa Polski w kat.Senior,Kobieta,Junior
lp Nazwisko  Imię klub  
1 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze potwierdzono
2 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz potwierdzono
3 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry potwierdzono
4 Beczała Andrzej TS Pszczyna potwierdzono
5 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze potwierdzono
6 Buchalik Roman DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ potwierdzono
7 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła potwierdzono
8 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. potwierdzono
9 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny potwierdzono
10 Dąbrowski Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice potwierdzono
11 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry potwierdzono
12 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice potwierdzono
13 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik potwierdzono
14 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice potwierdzono
15 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany potwierdzono
16 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory potwierdzono
17 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław potwierdzono
18 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów potwierdzono
19 Grzyb Józef ISKRA Rybnik potwierdzono
20 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice potwierdzono
21 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice potwierdzono
22 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. potwierdzono
23 Kamiński Tadeusz KIBIC Studzionka potwierdzono
24 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn potwierdzono
25 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle potwierdzono
26 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry potwierdzono
27 Krawczyk Ryszard KS Skat - Lub Kochcice potwierdzono
28 Kurzaczek Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów potwierdzono
29 Kuźnik Jerzy MIFAMA Mikołów potwierdzono
30 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice potwierdzono
31 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór potwierdzono
32 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice potwierdzono
33 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin potwierdzono
34 Marcisz Herbert PZKS FENIKS Chorzów potwierdzono
35 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. potwierdzono
36 Mral Zdzisław LWSM Knurów potwierdzono
37 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze potwierdzono
38 Musik Franciszek SILESIA Tarnowskie Góry potwierdzono
39 Noras Wiktor Sokół Wola potwierdzono
40 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany potwierdzono
41 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry potwierdzono
42 Piekorz Czesław UNIA Bieruń potwierdzono
43 Piela Henryk KS CHSM Chorzów potwierdzono
44 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice potwierdzono
45 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice potwierdzono
46 Płaszczyk Kazimierz KWK WUJEK Katowice potwierdzono
47 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. potwierdzono
48 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom potwierdzono
49 Sobik Jerzy TKKF SKAT Racibórz potwierdzono
50 Starosta Bolesław S.C. STRAŻAK Głożyny potwierdzono
51 Stisz Marian KSS MARCEL Radlin potwierdzono
52 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny potwierdzono
53 Szafarz Roman TĘCZA Tychy potwierdzono
54 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice potwierdzono
55 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. potwierdzono
56 Zielewski Ludwik U JANA Tychy potwierdzono
  Rezerwowi    
       
  Jakubczak Henryk SKAT KLUB RSM Ruda Śląska  
       
       
       
Dzikie karty   OKRĘG
57 Chodzicki Julian MDK Katowice Katowice
58 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KATOWICE Katowice
59 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice Katowice
60 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin Katowice
       
61 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. Tychy
62 Gryzło Stanisław MIFAMA Mikołów Tychy
63 Jabłoński Stanisław KS Cieszyn – Filar Tychy
64 Konsek Andrzej Skat Klub Woszczyce Tychy
       
65 Świerkot Eugeniusz ASY WISUS Żory Rybnik
66 Kwaśniak Jerzy ASY WISUS Żory Rybnik
67 Młoczek Jan ISKRA Rybnik Rybnik
68 Fizia Józef WALET Pawłowice Rybnik
       
69 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom Zabrze
70 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze Zabrze
71 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. Zabrze
72 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice Zabrze
       
73 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn Opole
74 Kościelny Roman SKAT Kolonowskie Opole
75 Deptała Leon SKAT Kolonowskie Opole
76 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie Opole
       
77 Huwer Alojzy KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów Śl.-Południe
78 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. Śl.-Południe
79 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. Śl.-Południe
80 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny Śl.-Południe
       
81 Kowalski Konrad KRAJNA Złotów Wlkp-Kuj-Pom.
82 Tadeusz Maciej GRAN Szamocin Wlkp-Kuj-Pom.
83 Faruga Jan TS Pszczyna PZSkat
84 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy PZSkat
       
85 Brząkalik Roman SKAT KLUB Woszczyce PZSkat
86 Żogala Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice PZSkat
87 Czypionka Piotr AMIKUS  Katowice PZSkat
88 Niemiec Stanisław ASY WISUS Żory PZSkat
       
89 Sykuła Marian U JANA Tychy TZSS Tychy
90 Zielonka Emil TĘCZA Tychy TZSS Tychy
91 Grochowiec Jan ZAGŁOBA Tychy TZSS Tychy
92 Staniewski Krzysztof SUBLE Tychy TZSS Tychy
       
93 Rusin Jan MOK GUIDO Zabrze PZSkat
94 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice PZSkat
95 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice Sponsor
96 Wojaczek Antoni LKS Lyski Sponsor

 

Zawodnicy zakwalifikowani do gry w dniu 28 11 2021


« powrót do listy