Polski Związek Skata
Terminarz

IMP K,S,J

Indywidualne Mistrzostwa Polski  2022
w kat.Senior,Kobiety,Junior
   
Organizator PZSkat
Termin 20 11 2021 /niedziela / godz 9,00
Miejsce Dom Przyjęć "FINEZJA" Szczerbice ul.Piaskowa 1c
Wpisowe 50 zł senior, 30 zł Kobiety, 20 zł Junior
Kierownik Cyran Eugeniusz
Sędzia Kołodziejczyk Krzysztof , Papkala Janusz
zapisy według listy zakwalifikowanych  /potwierdzenie uczestnictwa
  obowiązkowe do dnia 14 11 2021 / ,kobiety i juniorzy wg.zgłoszeń
   
  Dzwonić do : Cyran Eugeniusz   696 092 564
                         Papkala Janusz     795 463 611
   
Nagrody 100 % wpisowego + sponsoring
Reguły gry 4 x 36 rozdań / wg.losowania /

 

Indywidualne Mistrzostwa Polski w kat.Senior,Kobieta,Junior
Zawodnicy zakwalifikowani do gry w dniu 20 11 2022
    SENIORZY  
lp Nazwisko  Imię klub Potwierdzenie
1 Barczyk Roman OK ANDALUZJA Piekary Śl. Potwierdzono
2 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik Potwierdzono
3 Beczała Andrzej TS Pszczyna Potwierdzono
4 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice Potwierdzono
5 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław Potwierdzono
6 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice Potwierdzono
7 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła Potwierdzono
8 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. Potwierdzono
9 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny Potwierdzono
10 Dziedzic Klemens CHEMIK Siemianowice Śl. Potwierdzono
11 Fizia Józef Walet Pawłowice Potwierdzono
12 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory Potwierdzono
13 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze Potwierdzono
14 Górka Jerzy GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Potwierdzono
15 Grochowiec Jan ZAGŁOBA Tychy Potwierdzono
16 Gruszka Alfons LZS SWORNICA Czarnowąsy  Potwierdzono
17 Gryzło Stanisław MIFAMA Mikołów Potwierdzono
18 Kamiński Tadeusz KIBIC Studzionka Potwierdzono
19 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn Potwierdzono
20 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn Potwierdzono
21 Kowalski Konrad KRAJNA Złotów Potwierdzono
22 Koziorowski Marian LZS Ligota Dolna Potwierdzono
23 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. Potwierdzono
24 Kwaśniok Jan KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice Potwierdzono
25 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice Potwierdzono
26 Łapa Krystian SKAT KLUB Kobiór Potwierdzono
27 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany Potwierdzono
28 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin Potwierdzono
29 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny Potwierdzono
30 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. Potwierdzono
31 Młoczek Jan RKS Rybnik Furkida Potwierdzono
32 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze Potwierdzono
33 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny Potwierdzono
34 Olszak Piotr KS CHSM Chorzów Potwierdzono
35 Paulus Ewald SILESIA Rybnik Potwierdzono
36 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice Potwierdzono
37 Piekarczyk Stanisław OK ANDALUZJA Piekary Śl. Potwierdzono
38 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany Potwierdzono
39 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. Potwierdzono
40 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. Potwierdzono
41 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn Potwierdzono
42 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom Potwierdzono
43 Skupień Eugeniusz ASY WISUS Żory Potwierdzono
44 Sławik Leszek MDK Kalety Potwierdzono
45 Sobik Jerzy TKKF SKAT Racibórz Potwierdzono
46 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny Potwierdzono
47 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. Potwierdzono
48 Śliż Bogusław ASY WISUS Żory Potwierdzono
49 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze Potwierdzono
50 Tabath Damian  ASY WISUS Żory Potwierdzono
51 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy Potwierdzono
52 Tomecki Czesław MIFAMA Mikołów Potwierdzono
53 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. Potwierdzono
54 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna Potwierdzono
55 Zowada Jerzy MDK Kalety Potwierdzono
56 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice  
       
       
Dzikie karty   OKRĘG
       
57 Habryka Sebastian FERDYNAND Katowice Katowice
58 Piela Henryk KS CHSM Chorzów Katowice
59 Gorzelak Ryszard MDK Kalety Katowice
60 Warecki Bernard LZS ZGODA Repty Katowice
       
61 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska Górne Tychy
62 Skotnica Alojzy TS Pszczyna Tychy
63 Konsek Andrzej SKAT KLUB Woszczyce Tychy
64 Krzymiński Henryk OSP Lędziny Tychy
       
65 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany Rybnik
66 Misiak Andrzej WALET Pawłowice Rybnik
67 Adamek Bolesław RKS FURKIDA Rybnik Rybnik
68 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie Rybnik
       
69 Henkel Stefan Szombierki Bytom Zabrze
70 Uszko Stanisław RSM Ruda Śląska Zabrze
71 Michalski Roman KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice Zabrze
72 Jurczyk Andrzej RSM Ruda Śląska Zabrze
       
73 Pijanka Andrzej VICTORIA - TRANZYT Chróścice Opole
74 Fleischer Grzegorz VICTORIA - TRANZYT Chróścice Opole
75 Burczyk Andrzej LECH Kędzierzyn - Koźle Opole
76 Glied Joachim VICTORIA - TRANZYT Chróścice Opole
       
77 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie Śl.-Południe
78 Cegiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów Śl.-Południe
79 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzislaw  Śl.-Południe
80 Huwer Alojzy KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów Śl.-Południe
       
81 Rusin Jan MOK GUIDO Zabrze PZSkat
82 Faruga Jan TS Pszczyna PZSkat
83 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy PZSkat
84 Jakubczyk Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. PZSkat
       
85 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie PZSkat
86 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK PZSkat
87 Buchalik Alfons ASY WISUS Żory PZSkat
88 Nieroda Julian S.C. STRAŻAK Głożyny PZSkat
       
89 Falęcik Andrzej KS Filip TZSS Tychy
90 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy TZSS Tychy
91 Zielewski Ludwik U JANA Tychy TZSS Tychy
92 Staniewski Krzysztof SUBLE Tychy TZSS Tychy
       
93 Tadeusz Maciej KRAJNA Złotów Wkp. - Kuj.
94 Czypionka Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice PZSkat
95 Wojaczek Antoni LKS Lyski Sponsor
96 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice Sponsor
       
  JUNIORZY I KOBIETY mają prawo gry bez eliminacji- ZAPRASZAMY  
       

« powrót do listy