Polski Związek Skata
Sędziowie - licencje ważne w 2022r

Wykaz sędziów PZSkat

weryfikacja 31-01-2022

Klasa międzynarodowa

lp

licencja Nazwisko imię Klub - Sekcja Okręg Telefon
1 ISPA Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 5 609 13 36 

 

 

 

Klasa I

       
L.p. Numer licencji Nazwisko  Klub okręg Numer telefonu Ważność licencji
1 SZ 03 Michalski Roman KS ŁABĘDY Gliwice 4 514 71 38 83 2023
2 SZ 05 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik 3 507 08 00 97 2023
3 SZ 12 Kafka Piotr LKS FORTECA Świerklany 3 665 04 26 43 2023
4 SZ 13 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór 10 502 27 15 72 2023
5 SZ 15 Czypionka Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice 1 723 84 43 12 2020
6 SZ 20 Farana Andrzej Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 5 506 63 63 03 2023
7 SZ 21 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 5 602 74 73 25 2023
8 SZ 23 Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie 5 608 35 04 68 2020
9 SZ 26 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny 2 502 66 09 70 2023
10 SZ 27 Falęcik Andrzej BAZYL Tychy 10 506 322 975 2023
11 SZ 32 Jucha Roman SKAT KLUB Kobiór 10 782 36 95 38 2020
12 SZ 34 Golik Paweł LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 4 692 08 45 51 2020
13 SZ 36 Makselon Jerzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 4 661 54 57 31 2020
14 SZ 38 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze 4 721 27 37 74 2023
15 SZ 39 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 4 503 92 69 79 2023
16 SZ 40 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów 1 503 07 26 30 2023
17 SZ 42 Faruga Jan TS Pszczyna 2 606 80 65 48 2023
18 SZ 49 Paździor Henryk WISUS Żory 3 506 76 91 82 2023
19 SZ 50 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 7 724 37 56 77 2023
20 SZ 55 Witkowski Tadeusz Klub Skata Karolinka Kamień Śląski 5 503 90 16 28 2023
21 SZ 61 Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola 2 600 13 05 82 2023
22 SZ 63 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin 1 500 81 91 95 2023
23 SZ 64 Żołneczko Adam DĄBKI Mościska 2 501 34 08 57 2020
24 SZ 65 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 2 509 56 16 82 2020
25 SZ 67 Papkala Janusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 4 795 46 36 11 2023
26 SZ 68 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 4 601 73 34 11 2023
27 SZ 69 Morgała Henryk AMICUS KWK STASZIC Katowice 1 694 89 62 30 2020
28 SZ 74 Narloch Stanisław GOKSiR Liniewo 9 503 50 16 70 2020
29 SZ 77 Huwer Alojzy KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 7 608 28 16 33 2023
30 SZ 79 Sobik Jerzy TKKF SKAT Racibórz 7 510 12 34 55 2020
31 SZ 86 Jaworski Krystian KS ŁABĘDY Gliwice 4 796 07 09 59 2020
32 SZ 87 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. 4 503 58 72 18 2023
33 SZ 89 Hernas Bogdan LEŚNA Bieruń 2 515 91 88 19 2023
34 SZ 90 Beczała Andrzej TS Pszczyna 2 604 20 19 82 2023
35 SZ 91 Kiszka Paweł SWORNICA Czarnowąsy - Opole 5 607 38 16 46 2023
36 SZ 92 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 7 696 09 25 64 2023
37 SZ 93 Niemiec Stanisław ASY Żory 3 503 43 56 75 2023
38 SZ 95 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 7 784 95 73 66 2023
39 SZ 96 Piecha Ireneusz OSP Lędziny 2 609 50 44 94 2020
40 SZ 97 Szatkowski Leszek KS KRAJNA Złotów 8 601 62 90 78 2023
41 SZ 98 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry 1 602 27 19 33 2020
42 SZ 100 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 1 505 74 81 63 2020
43 SZ 101 Dąbrowski Mateusz MDK BOLKO Łaziska G. 2 607 145 262 2020
44 SZ 102 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 5 602 106 364 2023
45 SZ 103 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom 4 886 671 676 2020
46 SZ 104 Niesyto Marek U Jana 2 604 067 435 2023
47 SZ 105 Szweda Michał BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 1 739 215 582 2020
48 SZ 106 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów 1 500 835 170 2023
49 SZ 107 Lier Marian CHEMIK Siemianowice Śl. 1 609 20 06 20 2020
50 SZ 108 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 7 782 114 110 2023
51 SZ 109 Żywicki Marcin S.K. FAMILY Dziemiany 9 512 25 53 20 2020
52 SZ 110 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 7 695 441 443 2023
53 SZ 111 Łogasz Roman ASY Żory 3 696 013 663 2023
54 SZ 112 Bianga Edward KS KRAJNA Złotów 8 601 768 712 2023
55 SZ 113 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice 1 604 87 25 73 2023
56 SZ 114 Ostrowski Tadeusz ZAGŁOBA Tychy 10 510 65 18 20 2023
57 SZ 115 Pawlas Mariusz WISUS Żory 3 502 730 052 2023
58 SZ 116 Lotawiec Marek SOKÓŁ Wola 2 607 527 397 2023
59 SZ 117 Maśka Mirosław KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 2 505 734 170 2023
60 SZ 118 Morkisz Eugeniusz LKS Miedźna 2 501 660 370 2023
61 SZ 119 Młoczek Jan ISKRA Rybnik 3 607 310 657 2023
62 SZ 120 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 7 578 054 196 2023
63 SZ 121 Berek Jan GÓRNOŚLĄZAK Mysłowice 1 605 91 98 56 2023
64 SZ 122 Rusin Jan MOK GUIDO Zabrze 4 515 30 97 03 2023
             
             
   

Klasa II

       
L.p. Numer licencji Nazwisko Klub okręg Numer telefonu Ważność licencji
1 SO 21 Nieroda Julian TKKF SKAT Racibórz 7 662 295 291 2023
2 So 62 Pilch Eugeniusz GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice 1 534 855 998 2023
3 SO 71 Sykuła Marian U JANA Tychy 10 782 33 69 76 2020
4 SO 95 Baran Adam MOKSiR Puck 9 607 37 39 00 2022
5 SO 132 Kiełbasa Edward KS CZUŁOWIANKA Tychy 10 600 921 969 2020
6 SO 144 Beruda Marek Skat Klub RSM Ruda Śl. 4 728 94 48 77 2023
7 So 155 Hericht Jacek SOKÓŁ Imielin 1 501 335 875 2023
8 SO 159 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów 8 509 40 29 13 2020
9 SO 161 Rohda Zygmunt MOKSiR Puck 9 508 68 03 18 2020
10 SO 162 Pawlicki Andrzej MOKSiR Puck 9 500 02 12 52 2020
11 SO 163 Burczyk Andrzej S.K. FAMILY Dziemiany 9 517 96 83 23 2020
12 SO 165 Kozikowski Bogusław GOKSiR Lipusz 9 665 20 63 11 2020
13 SO 167 Wróbel Teresa GOKSiR Liniewo 9 668 30 82 98 2020
14 SO 168 Gostomski Zenon GOKSiR Liniewo 9 514 02 08 14 2020
15 SO 192 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. 4 694 97 40 37 2020
16 SO 195 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 3 502 54 07 29 2023
17 SO 209 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 1 695 33 78 01 2020
18 SO 222 Jabłoński Jacenty KS Cieszyn – Filar 2 606 90 66 96 2021
19 SO 223 Wojtala Alfred LZS Leśnica 5 668 50 86 87 2021
20 So 225 Mutryn Krzysztof CHEMIK Siemianowice Śl. 1 501 32 25 29 2021
21 So 227 Radtke Marek MOKSiR Puck 9 530 647 340 2021
22 So 228 Radtke Piotr MOKSiR Puck 9 792 635 491 2021
23 So 229 Menżyk Piotr KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 7 694 140 751 2023
24 So 234 Siemaszko Henryk KS KRAJNA Złotów 8 602 439 493 2020
25 So 235 Zielewski Ludwik U JANA Tychy 10 501 850 462 2023
26 So 236 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 7 797 312 672 2020
27 So 238 Olszewski Michał TĘCZA Tychy 10 609 183 047 2020
28 So 239 Molenda Andrzej PIEKUŚ SUBLE Tychy 10 695 774 685 2023
29 So 241 Kukuła Witold KS ŁABĘDY Gliwice 4 606 818 541 2020
30 So 247 Zuch Bogdan KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 7 784 694 234 2023
31 So 248 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny 3 793 606 964 2023
32 So 249 Grobelczyk Mirosław TUZY HALEMBA Ruda Śl. 4 693 410 004 2023
33 So 250 Hadamek Józef  KS KAROLINKA Gogolin 5 668 573 732 2023
34 So 251 Walczyk Krzysztof KS KAROLINKA Gogolin 5 608 066 665 2023
35 So 252 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów 1 693 452 050 2023
36 So 253 Dudek Wiesław KWK WUJEK Katowice 1 661 929 215 2023
37 So 254 Przyłucki Arkadiusz STAL Chełm Śl. 2 572 479 944 2023
38 So 255 Wieczorek Andrzej c STAL Chełm Śl. 2 600 505 339 2023
39 So 256 Błażek Robert LEŚNA Bieruń 2 513 123 881 2023
40 So 257 Kompała Dariusz MDK Kalety 1 785 285 333 2023
41 So 258 Zowada Jerzy MDK Kalety 1 882 809 701 2023
42 So 259 Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska G. 2 698 431 528 2023
43 So 260 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska G. 2 607 740 019 2023
44 So 261 Sweryd  Marek TS Pszczyna 2 784 957 568 2023