Polski Związek Skata
Okręgi

GPO 2024 Katowice po 5 T

GRAND PRIX OKRĘGU KATOWICE - SEZON 2024    
Klasyfikacja Indywidualna Zawodników po 5 turniejach    
                Opr. Zajdel A.12.05.2024
M-ce Nazwisko i imię Klub (sekcja) 1T 2T 3T 4T 5T Suma pkt GP Małe pkt w
1 Maroński Jan ChSM Chorzów 80 39 74 74 72 339 12803 104
2 Płaza Franciszek n/z, 45 51 77 78 79 330 12751 112
3 Cholewiński Piotr Górnik Wesoła 67 66 73 71 41 318 11379 118
4 Kania Andrzej Bolina Katowice 63 52 44 79 68 306 11347 118
5 Chodzicki Julian Bolina Katowice 79 76 29 70 49 303 11545 122
6 Brinner Henryk 4 Korony Szopienice 40 78 56 59 70 303 10359 122
7 Warecki Bernard Instalator Bytom 20 58 75 69 78 300 11337 105
8 Maroń Teofil Instalator Bytom 46 55 51 75 66 293 11253 104
9 Nowak Andrzej Chemik Siemianowice Śl. 61 80 57 36 51 285 11306 91
10 Polaczek Henryk SK Barbara Chorzów 62 50 69 65 39 285 10919 129
11 Mieszczak Zbigniew Bolina Katowice 53 43 53 50 73 272 10764 103
12 Konowalski Arkadiusz Amicus Katowice 56 0 76 45 80 257 10247 124
13 Piela Henryk SK Barbara Chorzów 71 64 0 55 67 257 9177 100
14 Głowski Marek Chemik Siemianowice Śl. 55 38 60 66 38 257 7952 127
15 Mincer Piotr 06 Kleofas Katowice 52 74 50 0 77 253 6351 84
16 Gorczyca Bogdan Górnik Wesoła 64 19 67 27 75 252 9719 79
17 Górka Jerzy Bolina Katowice 72 32 70 34 43 251 10322 114
18 Feit Ryszard SK Barbara Chorzów 65 22 27 68 60 242 9771 115
19 Kraszewski Andrzej MDK Kalety 58 41 68 20 53 240 9721 80
20 Liebig Czesław Amicus Katowice 75 75 24 63 0 237 8306 91
21 Broda Helena Amicus Katowice 70 69 54 17 26 236 8374 98
22 Tkocz Mieczysław ChSM Chorzów 66 0 80 29 57 232 9708 104
23 Dudek Wiesław 4 Korony Szopienice 41 21 52 54 64 232 9758 79
24 Szober Andrzej Chemik Siemianowice Śl. 76 59 46 21 21 223 9194 84
25 Pawłowski Marek Amicus Katowice 25 56 21 51 65 218 8151 107
26 Korus Andrzej Feniks Chorzów 42 72 35 39 27 215 9471 86
27 Haśnik Henryk Bolina Katowice 26 40 23 67 59 215 8971 90
28 Gorzelak Ryszard MDK Kalety 17 31 78 61 25 212 9461 107
29 Michalak Marek Chemik Siemianowice Śl. 31 33 55 48 45 212 9586 98
30 Michalik Roman Ferdynand Bogucice 27 68 28 42 46 211 9169 79
31 Hozakowski Henryk Sokół Imielin 34 45 47 73 10 209 8748 63
32 Zowada Kazimierz Amicus Katowice 28 65 58 0 58 209 8227 84
33 Motyl Andrzej SK Barbara Chorzów 68 61 0 44 34 207 8341 70
34 Szuster Bogdan ChSM Chorzów 49 28 65 35 24 201 9239 91
35 Sikora Henryk Instalator Bytom 78 0 0 49 74 201 7707 63
36 Pypłacz Erwin Chemik Siemianowice Śl. 38 54 0 77 31 200 8329 92
37 Pietrzyk Franciszek 06 Kleofas Katowice 37 0 49 56 56 198 8309 68
38 Kałowy Henryk Andaluzja Piekary Śl. 30 0 43 62 60 195 5667 67
39 Grzyb Sebastian  Amicus Katowice 0 79 79 0 35 193 7851 105
40 Richert Eugeniusz ChSM Chorzów 51 48 37 19 37 192 8333 71
41 Olszak Piotr ChSM Chorzów 60 0 26 58 48 192 5681 60
42 Rupik Paweł MDK Kalety 74 30 45 26 0 175 7175 75
43 Markiewicz Leszek Andaluzja Piekary Śl. 54 60 0 47 12 173 6106 76
44 Kałuża Kordian Chemik Siemianowice Śl. 22 0 31 76 44 173 5505 63
45 Wątroba Zbigniew ChSM Chorzów 0 57 0 38 76 171 3952 25
46 Więcek Jan MDK Kalety 39 29 72 30 0 170 7332 76
47 Klyta Jacek MDK Kalety 73 0 48 23 22 166 5734 86
48 Lier Marian Chemik Siemianowice Śl. 36 24 46 41 17 164 6687 57
49 Grzywaczyk Piotr Bolina Katowice 77 0 25 43 15 160 5823 46
50 Zowada Jerzy MDK Kalety 18 27 22 22 71 160 4333 58
51 Kompała Dariusz MDK Kalety 44 46 0 0 69 159 3568 23
52 Zajdel Andrzej ChSM Chorzów 23 60 61 0 14 158 3697 43
53 Ciwis Wilhelm Chemik Siemianowice Śl. 29 0 60 0 63 152 3846 21
54 Goworek Zbigniew ChSM Chorzów 47 44 60 0 0 151 3604 90
55 Orel Dariusz SK Barbara Chorzów 50 62 0 0 28 140 3943 39
56 Noga Leszek Instalator Bytom 0 67 71 0 0 138 4759 37
57 Gulba Marcin Instalator Bytom 57 77 0 0 0 134 4543 59
58 Sojczyński Zdzisław Instalator Bytom 0 0 0 80 54 134 3205 20
59 Bucka Ewa Amicus Katowice 0 73 0 60 0 133 2341 29
60 Marzec Marcin 4 Korony Szopienice 16 0 33 31 50 130 4114 50
61 Piekarczyk Stanisław Instalator Bytom 0 0 0 64 62 126 2359 52
62 Franz Marian Bolina Katowice 0 0 63 60 0 123 2380 19
63 Kiciński Jerzy Nitron Krupski Młyn 0 0 0 60 61 121 2313 24
64 Wikarek Damian Instalator Bytom 35 0 0 53 29 117 3837 45
65 Bortel Henryk Chemik Siemianowice Śl. 19 23 38 24 11 115 5391 51
66 Winnicki Andrzej Andaluzja Piekary Śl. 0 0 66 25 23 114 3792 50
67 Ciszowski Jan n/z. 0 71 41 0 0 112 4043 70
68 Habryka Sebastian Ferdynand Bogucice 0 0 64 46 0 110 4534 59
69 Wszeborowski Dariusz ChSM Chorzów 0 63 42 0 0 105 3865 67
70 Bogocz Tadeusz Andaluzja Piekary Śl. 0 42 62 0 0 104 4108 47
71 Pogorzałek Rudolf Andaluzja Piekary Śl. 0 0 59 0 40 99 2268 19
72 Sławik Leszek MDK Kalety 15 35 0 0 42 92 2425 14
73 Matusik Grzegorz n/z. 0 53 0 32 0 85 3732 40
74 Jaworski Krystian Łabędy Gliwice 0 0 0 72 0 72 2596 23
75 Paniczek Dariusz SK Barbara Chorzów 21 20 30 0 0 71 3672 48
76 Dąbrowski Andrzej Amicus Katowice 0 18 0 52 0 70 3112 19
77 Kucz Bernard Feniks Chorzów 0 70 0 0 0 70 2271 52
78 Berger Paweł Amicus Katowice 69 0 0 0 0 69 2341 28
79 Jaworek Andrzej Amicus Katowice 0 26 0 37 0 63 3280 21
80 Pasternak Piotr MDK Kalety 43 0 0 18 0 61 2697 13
81 Mikulski Marian n/z 59 0 0 0 0 59 2062 15
82 Kukuła Wiesław n/z. 0 0 0 57 0 57 2238 18
83 Bacik Krzysztof n/z. 0 0 0 0 55 55 2333 18
84 Leszczyński Kazimierz Szombierki Bytom 0 0 0 0 52 52 2257 17
85 Stęchły Janusz Sokół Imielin 0 0 39 0 13 52 1721 16
86 Suchowski Krystian Feniks Chorzów 0 19 0 0 32 51 1056 12
87 Adamus Eugeniusz n/z. 0 49 0 0 0 49 1795 15
88 Kurzaczek Piotr ChSM Chorzów 48 0 0 0 0 48 1878 21
89 Kopyciński Stanisław SOKÓŁ Imielin 0 0 0 0 47 47 2117 24
90 Ballart Franciszek n/z. 0 47 0 0 0 47 1775 28
91 Pajonk Marek Górnik Wesoła 0 0 0 40 0 40 1984 42
92 Przybyła Damian SK Barbara Chorzów 0 0 40 0 0 40 1729 16
93 Musik Franciszek n/z. 0 0 0 0 36 36 1937 16
94 Marcisz Herbert Feniks Chorzów 0 36 0 0 0 36 1696 12
95 Kokot Eugeniusz Instalator Bytom 0 0 34 0 0 34 1660 12
96 Ajzerman Daniel ChSM Chorzów 0 34 0 0 0 34 1581 32
97 Bajerski Grzegorz n/z. 0 0 0 0 33 33 1884 18
98 Szczygieł Henryk Amicus Katowice 0 0 0 33 0 33 1805 11
99 Mol Jan Chemik Siemianowice Śl. 33 0 0 0 0 33 1584 15
100 Kurek Krzysztof Ferdynand Bogucice 0 0 32 0 0 32 1556 7
101 Mazur Rajmund MDK Kalety 32 0 0 0 0 32 1544 36
102 Dudek Arkadiusz Nitron Krupski Młyn 0 0 0 0 30 30 1821 20
103 Czypionka Piotr Amicus Katowice 0 0 0 28 0 28 1461 27
104 Gansiniec Antoni n/z. 0 25 0 0 0 25 1331 26
105 Preg Alojzy n/z 24 0 0 0 0 24 1403 27
106 Palka Grzegorz n/z. 0 0 0 0 20 20 1582 23
107 Lampa Piotr Chemik Siemianowice Śl. 0 0 0 0 19 19 1524 17
108 Grysik Michał Bolina Katowice 0 0 0 0 18 18 1507 17
109 Gajdzik Piotr Jordan Kończyce 0 17 0 0 0 17 868 23
110 Chmielewski Andrzej Sokół Imielin 0 0 0 0 16 16 1491 11
111 Ertel Joanna n/z. 0 16 0 0 0 16 749 18
112 Skok Roman n/z. 0 15 0 0 0 15 649 22

 

GRAND PRIX OKRĘGU KATOWICE - SEZON 2024    
Klasyfikacja Indywidualna Zawodników po 4 turniejach    
              Opr. Zajdel A. 29.04.2024
M-ce Nazwisko i imię Klub (sekcja) 1T 2T 3T 4T pkt GP Małe pkt w
1 Cholewiński Piotr Górnik Wesoła 67 66 73 71 277 9618 97
2 Maroński Jan ChSM Chorzów 80 39 74 74 267 10115 79
3 Chodzicki Julian Bolina Katowice 79 76 29 70 254 9319 98
4 Płaza Franciszek n/z, 45 51 77 78 251 9702 87
5 Polaczek Henryk SK Barbara Chorzów 62 50 69 65 246 8926 106
6 Kania Andrzej Bolina Katowice 63 52 44 79 238 8844 92
7 Liebig Czesław Amicus Katowice 75 75 24 63 237 8306 91
8 Nowak Andrzej Chemik Siemianowice Śl. 61 80 57 36 234 9055 66
9 Brinner Henryk 4 Korony Szopienice 40 78 56 59 233 7842 93
10 Maroń Teofil Instalator Bytom 46 55 51 75 227 8778 83
11 Warecki Bernard Instalator Bytom 20 58 75 69 222 8328 78
12 Głowski Marek Chemik Siemianowice Śl. 55 38 60 66 219 6090 104
13 Broda Helena Amicus Katowice 70 69 54 17 210 7588 79
14 Górka Jerzy Bolina Katowice 72 32 70 34 208 8240 88
15 Szober Andrzej Chemik Siemianowice Śl. 76 59 46 21 202 7597 53
16 Mieszczak Zbigniew Bolina Katowice 53 43 53 50 199 8035 89
17 Hozakowski Henryk Sokół Imielin 34 45 47 73 199 7982 50
18 Piela Henryk SK Barbara Chorzów 71 64 0 55 190 6702 73
19 Korus Andrzej Feniks Chorzów 42 72 35 39 188 7682 51
20 Kraszewski Andrzej MDK Kalety 58 41 68 20 187 7417 44
21 Gorzelak Ryszard MDK Kalety 17 31 78 61 187 7719 83
22 Feit Ryszard SK Barbara Chorzów 65 22 27 68 182 7381 84
23 Gorczyca Bogdan Górnik Wesoła 64 19 67 27 177 7872 55
24 Szuster Bogdan ChSM Chorzów 49 28 65 35 177 7575 73
25 Konowalski Arkadiusz Amicus Katowice 56 0 76 45 177 6915 89
26 Mincer Piotr 06 Kleofas Katowice 52 74 50 0 176 6351 36
27 Rupik Paweł MDK Kalety 74 30 45 26 175 7175 75
28 Tkocz Mieczysław ChSM Chorzów 66 0 80 29 175 7363 84
29 Motyl Andrzej SK Barbara Chorzów 68 61 0 44 173 6456 45
30 Więcek Jan MDK Kalety 39 29 72 30 170 7332 76
31 Pypłacz Erwin Chemik Siemianowice Śl. 38 54 0 77 169 6503 69
32 Dudek Wiesław 4 Korony Szopienice 41 21 52 54 168 7313 49
33 Michalak Marek Chemik Siemianowice Śl. 31 33 55 48 167 7492 74
34 Michalik Roman Ferdynand Bogucice 27 68 28 42 165 7071 57
35 Markiewicz Leszek Andaluzja Piekary Śl. 54 60 0 47 161 6106 76
36 Grzyb Sebastian  Amicus Katowice 0 79 79 0 158 5961 82
37 Haśnik Henryk Bolina Katowice 26 40 23 67 156 6598 68
38 Richert Eugeniusz ChSM Chorzów 51 48 37 19 155 6382 48
39 Pawłowski Marek Amicus Katowice 25 56 21 51 153 5701 89
40 Zowada Kazimierz Amicus Katowice 28 65 58 0 151 5868 57
41 Goworek Zbigniew ChSM Chorzów 47 44 60 0 151 3604 90
42 Lier Marian Chemik Siemianowice Śl. 36 24 46 41 147 6687 57
43 Grzywaczyk Piotr Bolina Katowice 77 0 25 43 145 5823 46
44 Zajdel Andrzej ChSM Chorzów 23 60 61 0 144 3697 43
45 Olszak Piotr ChSM Chorzów 60 0 26 58 144 5681 60
46 Klyta Jacek MDK Kalety 73 0 48 23 144 5734 86
47 Pietrzyk Franciszek 06 Kleofas Katowice 37 0 49 56 142 5962 35
48 Noga Leszek Instalator Bytom 0 67 71 0 138 4759 37
49 Kałowy Henryk Andaluzja Piekary Śl. 30 0 43 62 135 5667 67
50 Gulba Marcin Instalator Bytom 57 77 0 0 134 4543 59
51 Bucka Ewa Amicus Katowice 0 73 0 60 133 2341 29
52 Kałuża Kordian Chemik Siemianowice Śl. 22 0 31 76 129 5505 63
53 Sikora Henryk Instalator Bytom 78 0 0 49 127 4881 37
54 Franz Marian Bolina Katowice 0 0 63 60 123 2380 19
55 Ciszowski Jan n/z. 0 71 41 0 112 4043 70
56 Orel Dariusz SK Barbara Chorzów 50 62 0 0 112 3943 39
57 Habryka Sebastian Ferdynand Bogucice 0 0 64 46 110 4534 59
58 Wszeborowski Dariusz ChSM Chorzów 0 63 42 0 105 3865 67
59 Bogocz Tadeusz Andaluzja Piekary Śl. 0 42 62 0 104 4108 47
60 Bortel Henryk Chemik Siemianowice Śl. 19 23 38 24 104 5391 51
61 Wątroba Zbigniew ChSM Chorzów 0 57 0 38 95 3952 25
62 Winnicki Andrzej Andaluzja Piekary Śl. 0 0 66 25 91 3792 50
63 Kompała Dariusz MDK Kalety 44 46 0 0 90 3568 23
64 Ciwis Wilhelm Chemik Siemianowice Śl. 29 0 60 0 89 3846 21
65 Zowada Jerzy MDK Kalety 18 27 22 22 89 4333 58
66 Wikarek Damian Instalator Bytom 35 0 0 53 88 3837 45
67 Marzec Marcin 4 Korony Szopienice 16 0 33 31 80 4114 50
68 Sojczyński Zdzisław Instalator Bytom 0 0 0 80 80 3205 20
69 Jaworski Krystian Łabędy Gliwice 0 0 0 72 72 2596 23
70 Paniczek Dariusz SK Barbara Chorzów 21 20 30 0 71 3672 48
71 Kucz Bernard Feniks Chorzów 0 70 0 0 70 2271 52
72 Dąbrowski Andrzej Amicus Katowice 0 18 0 52 70 3112 19
73 Berger Paweł Amicus Katowice 69 0 0 0 69 2341 28
74 Piekarczyk Stanisław Instalator Bytom 0 0 0 64 64 2359 52
75 Jaworek Andrzej Amicus Katowice 0 26 0 37 63 3280 21
76 Pasternak Piotr MDK Kalety 43 0 0 18 61 2697 13
77 Kiciński Jerzy Nitron Krupski Młyn 0 0 0 60 60 2313 24
78 Pogorzałek Rudolf Andaluzja Piekary Śl. 0 0 59 0 59 2268 19
79 Mikulski Marian n/z 59 0 0 0 59 2062 15
80 Kukuła Wiesław n/z. 0 0 0 57 57 2238 18
81 Matusik Grzegorz n/z. 0 53 0 0 53 1932 40
82 Sławik Leszek MDK Kalety 15 35 0 0 50 2425 14
83 Adamus Eugeniusz n/z. 0 49 0 0 49 1795 15
84 Kurzaczek Piotr ChSM Chorzów 48 0 0 0 48 1878 21
85 Ballart Franciszek n/z. 0 47 0 0 47 1775 28
86 Przybyła Damian SK Barbara Chorzów 0 0 40 0 40 1729 16
87 Palonk Marek Górnik Wesoła 0 0 0 40 40 1984 42
88 Stęchły Janusz Sokół Imielin 0 0 39 0 39 1721 16
89 Marcisz Herbert Feniks Chorzów 0 36 0 0 36 1696 12
90 Kokot Eugeniusz Instalator Bytom 0 0 34 0 34 1660 12
91 Ajzerman Daniel ChSM Chorzów 0 34 0 0 34 1581 32
92 Mol Jan Chemik Siemianowice Śl. 33 0 0 0 33 1584 15
93 Szczygieł Henryk Amicus Katowice 0 0 0 33 33 1805 11
94 Kurek Krzysztof Ferdynand Bogucice 0 0 32 0 32 1556 7
95 Mazur Rajmund MDK Kalety 32 0 0 0 32 1544 36
96 Matusik Grzegorz n/z. 0 0 0 32 32 1800 25
97 Czypionka Piotr Amicus Katowice 0 0 0 28 28 1461 27
98 Gansiniec Antoni n/z. 0 25 0 0 25 1331 26
99 Preg Alojzy n/z 24 0 0 0 24 1403 27
100 Suchowski Krystian Feniks Chorzów 0 19 0 0 19 1056 12
101 Gajdzik Piotr Jordan Kończyce 0 17 0 0 17 868 23
102 Ertel Joanna n/z. 0 16 0 0 16 749 18
103 Skok Roman n/z. 0 15 0 0 15 649 22