Polski Związek Skata
Statystyki

Indywidualne Mistrzostwa Polski

IMP kat. "O"

      kat. O IMP - Indywiduallne Mistrzostwa Polski      
nr rok   Mistrz I Wicemistrz II Wicemistrz
XXXVIII 2022 O Wojaczek Łukasz LKS Lyski Wawoczny Mirosław RKS Rybnik Furkida Sobczuk Artur KS INSTALBUD GÓRA-Jankowice
XXXVIII 2021 O Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła Popiel Sebastian LKS JEDNOŚC 32 Przyszowice Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn
XXXVII 2020 O Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski Piela Henryk KS CHSM Chorzów Wojaczek Grzegorz LKS Lyski
XXXVI 2019 O Sobczuk Artur KS INSTALBUD Jankowice Olszak Piotr KS CHSM Chorzów Bojdoł Iwona PIASTLeszczyny
XXXV 2018 O Bogusławski Stanisław ASY Żory Jakubczak Henryk SK RSM Ruda Śl. Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny
XXXIV 2018 O Koziorowski Piotr KS SKAT-LUB Kochcice Sitko Leonardo SOKÓŁ Wola Kukuła Witold ŁABĘDY Gliwice
XXXIII 2017 O Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny Mordak Mariusz PIEKUŚ SUBLE Tychy Niewrzoł Arkadiusz S.C. STRAŻAK Głożyny
XXXII 2016 O Kwaśniak Jerzy WISIS Żory Mordak Mariusz PIEKUŚ SUBLE Tychy Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany
XXXI 2015 O Krawczyk Jan LEŚNA Bieruń Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany Urbańczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry
XXX 2014 O Tkocz Mieczysław SK BARBARA Chorzów Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów
XXIX 2013 O Glac Józef JUBILAT Jastrzębie Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny Farana Andrzej DFK Gogolin
XXVIII 2012 O Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice Mesjasz Damian ORKAN KS Kamionka Tuczykont Bernard KS ŁABĘDY Gliwice
XXVII 2011 O Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny Gajda Piotr LKS FORTECA Świerklany Synowiec Leonard AMICUS KWK STASZIC Katowice
XXVI 2010 O Kosiec Zbigniew KS GÓRNIK Boguszowice Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie Paulus Ewald SILESIA Rybnik
XXV 2009 O Armatys Józef TKKF Racibórz Golik Paweł LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice Pijanka Andrzej LZS Ligota Dolna
XXIV 2008 O Myrczik Józef CENTRUM SZOMBIERKI Bytom Gawron Bogdan ASY Żory Szymała Tomasz WISUS Żory
XXIII 2007 O Noga Krzysztof KWK BOLESŁAW ŚMIAŁY Łaziska Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice Maroński Jan SK BARBARA Chorzów
XXII 2006 O Żurek Marian HUTNIK Miasteczko Śląskie Mitzscherling Gerd AMICUS Katowice Bartuś Bogusław KWK BOLESŁAW ŚMIAŁY Łaziska
XXI 2005 M Maziarczyk Władysław STRAŻAK Głożyny Pypłacz Erwin GRIN RELAKS Siemianowice Śl. Kaszuba Piotr HUTA ŁABĘDY Gliwice
XX 2004 M Paluch Marian SK BARBARA Chorzów Rezner Adam KS SILESIA Rybnik Bryła Ryszard HUTA ŁABĘDY Gliwice
XIX 2003 M Wilczek Werner HUTA ŁABĘDY Gliwice Gajda Piotr FORTECA Świerklany Ajzerman Jan PZKS FENIKS Chorzów
XVIII 2002 M Świtała Antoni LZS Piotrówka Daszkiewicz Stanisław WAWEL Ruda Śl. Żurek Marian HUTNIK Miasteczko Śląskie
XVII 2001 M Andziul Eugeniusz ENERGETYK Rybnik Michalski Adam HUTNIK Miasteczko Śląskie Szczurek Jerzy TUZY Halemba
XVI 2000 M Stroczyński Jerzy PIAST Leszczyny Ciwis Teodor FORTUNA Wyry Wilczek Werner HUTA ŁABĘDY Gliwice
XV 1999 M Mazur Tadeusz KWK BOLESŁAW ŚMIAŁY Łaziska Grolik Janusz DK Chwalowice Bartuś Bogusław KWK BOLESŁAW ŚMIAŁY Łaziska
XIV 1998 M Koźniewski Jan KWK WUJEK Katowice Polok Franciszek FORTECA Świerklany Dunst Mirosław JUBILAT Moszczenica
XIII 1997 M Noga Krzysztof KWK BOLESŁAW ŚMIAŁY Łaziska Klemensiewicz Jan OSP Lędziny Buczkowski Stanisław ŻUBR Pszczyna
XII 1996 M Pypłacz Erwin ZAMECZEK Siemianowice Śl. Szymała Tomasz SKOK Ornontowice Pora Bogumił KWK ROZBARK Bytom
XI 1995 M Pypłacz Erwin ZAMECZEK Siemianowice Śl. Limański Ryszard 4 KORONY Katowice Ciunel Symforian 4 ASY Pstrowski
X 1994 M Wilczek Werner HUTA ŁABĘDY Gliwice Szymura Bogdan GKS Krupinski Buczkowski Stanisław ŻUBR Pszczyna
IX 1993 M Lizoń Piotr POLAM Mysłowice Wojtków Henryk SPTB Kluczbork Latocha Paweł UNIA Bieruń Stary
VIII 1992 M Bryła Ryszard HUTA ŁABĘDY Gliwice Latocha Paweł UNIA Bieruń Stary Jureczko Bernard TKKF Kalety
VII 1991 M Szarf Józef HUTA ŁABĘDY Gliwice Janik Stanisław MKS KARLIK Gogolin Morcinek Zygmunt PIAST Leszczyny
VI 1990 M Żurek Marian HUTNIK Miasteczko Śląskie Tyrała Karol TUZY Halemba Latka Henryk KWK Pstrowski
V 1989 M Niglus Zenon KZCP Kalety Ochojski Leon ENERGETYK Rybnik Tomecki Józef ENERGETYK Rybnik
IV 1988 M Paruzel Stefan HUTNIK Miasteczko Śląskie Szweda Ryszard KWK Borynia Tomecki Józef ENERGETYK Rybnik
III 1987 M Adamczyk Tadeusz TKKF Szczygłowice Zdechlik Kazimierz ERG Bieruń Stary Wilczek Werner ZREMB Gliwice
II 1986 M Kwapuliński Stanisław GOK Ornontowice Adamek Edward KR Jankowice Bugno Eugeniusz PIASTOWIA Bieruń
I 1985 M Ciwis Teodor WIROMET Mikołów Gryga Eryk POLAM Mysłowice Jaroń Edward FERRUM Katowice