Polski Związek Skata
Okręgi

Zabrze

Zabrze

aktualizacja 15.02.2020

Zarząd

Zarząd
J.Rusin, T.Żogała, J.Papkala, R.Michalski, M.Beruda

Komisja Rewizyjna

Komisja Rewizyjna
H.Sikora, W.Kukuła, B.Gierszendorf

Sąd Koleżeński

Sąd Koleżeński
M.Szczecina, K.Rogoziński, A.Jurczyk

Zarząd Okręgu X kadencji

  • Prezes:Papkala Janusz
  • Wiceprezes d.s. Organizacyjnych:Żogała Tadeusz
  • Wiceprezes d.s. Sportowych:Michalski Roman
  • Sekretarz:Rusin Jan
  • Skarbnik:Beruda Marek

Komisja Rewizyjna

  • Przewodniczący: Kukuła Witold
  • Członek: Sikora Henryk
  • Członek:Gierszendorf Bogdan

Sąd Koleżeński (Komisja Rozgrywek i Dyscypliny)         

  • Przewodniczący: Rogoziński Kazimierz
  • Członek: Jurczyk Andrzej
  • Członek: Szczecina Michał


Wykaz sekcji PZSkat Okręgu Zabrze

Sekcja 1

  • nr ew.:04/001
  • klub/sekcja: INSTALATOR 4 ASY Bytom
  • adres:"Pod Orzechem" Bytom-Górniki ul. Żołnierska 99
  • prezes: Czernikarz Andrzej tel.604 456 756
  • kontakt:
  • e-mail: andrej58@onet.eu
  •  Sikora Henryk
  • kontakt:664 95 60 58
  • e-mail:henryk.sikora@biblioteka.zabrze.pl
  • turniej:Środa 17.00

Sekcja 2

  • nr ew.:04/003
  • klub/sekcja:TUZY Ruda Śląska
  • adres:Rest. U ANTKA, ul. 1-Maja 56, Ruda Śląska
  • prezes:Woźnica Florian
  • kontakt:691 56 14 85
  •  Wodarska Jolanta
  • e-mail:jolantawodarska@interia.pl
  • turniej:piątek 16:30

Sekcja 3

  • nr ew.:04/004
  • klub/sekcja:Skat Klub SZOMBIERKI Bytom
  • adres:Dom Pomocy Społecznej, ul. Orzegowska 22a, Bytom
  • prezes:Myrczik Józef
  • kontakt:663 74 09 79
  • e-mail:j.m.myrczik47@wp.pl
  • turniej:czwartek 17:00, niedziela 10:00

Sekcja 4

  • nr ew.:04/006
  • klub/sekcja :KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice
  • adres:GOLD-BAR Paczyna ul. Wiejska 61a
  • prezes:Konstanty Bolesław
  • kontakt:501 48 95 75
  • e-mail:kbolek@neostrada.pl
  •  Jaworski Krystian
  • kontakt:889 45 38 68
  • e-mail:krystekj58@interia.pl
  • turniej:wtorek 15:30

Sekcja 5

  • nr ew.:04/007
  • klub/sekcja:POKÓJ Ruda Śląska
  • adres:Bar ABC Gastronomia 41-705 Ruda Śląska Bykowina ul. Gwarecka 25B
  • prezes:Adamczyk Jan
  • kontakt:507 657 904
  • e-mail:janek1949@poczta.fm
  • turniej:poniedziałek 16:30

Sekcja 6

  • nr ew.:04/008
  • klub/sekcja:S.C. RSM Ruda Śląska
  • adres:Matecznik, ul. Norwida 26, Ruda Śląska
  • prezes:Beruda Marek
  • kontakt:501 17 37 70
  • e-mail:marekberuda@wp.pl
  •  Jurczyk Andrzej
  • kontakt:503 58 72 18
  • turniej:czwartek 16:30

Sekcja 7

  • nr ew.:04/015
  • klub/sekcja:JORDAN Zabrze Kończyce
  • adres:Bar POD LASEM, ul. Paderewskiego 103, Zabrze 10
  • prezes:Świtek Władysław
  • kontakt:721 27 37 74
  • e-mail:wladek51-1957@tlen.pl
  • turniej:czwartek 16:30

Sekcja 8

  • nr ew.:04/018
  • klub/sekcja:MOK GUIDO Zabrze
  • adres:MOK GUIDO Zabrze, ul. 1-Maja 91a, Zabrze
  • prezes:Gierszendorf Bogdan
  • kontakt:504 60 17 87
  • e-mail:bodzio1902.54@wp.pl
  •  Rusin Jan
  • kontakt:515 30 97 03
  • e-mail:janrusin@wp.pl
  • turniej:wtorek 16:30

Sekcja 9

  • nr ew.:04/019
  • klub/sekcja:LKS Jedność 32 Przyszowice
  • adres:OSP Przyszowice Szkolna 6
  • prezes:Żogała Tadeusz
  • kontakt:503 92 69 79
  • e-mail:tadauto@op.pl
  •  Papkala Janusz
  • kontakt:795 46 36 11
  • e-mail:januszek_007@o2.pl
  • turniej:środa 16:30

Sekcja 10

  • nr ew.:04/022
  • klub/sekcja:LWSM Knurów
  • adres:Klub GAMA, ul. Kapelanów Wojskowych 2, Knurów
  • prezes:Antończyk Czesław
  • kontakt:668 40 35 36
  • e-mail:cza@onet.eu
  • turniej:wtorek 16:30