Polski Związek Skata
Okręgi

Śląsk-Południe

Zarząd Okręgu IX kadencji

  • Prezes:Huwer Alojzy, tel. 608 281 633, e-mail: huwer_a@o2.pl
  • Wiceprezes d.s. Org.-Sportowych:Cyran Eugeniusz, tel. 696 09 25 64, e-mail: eugeniusz.cyran1@gmail.com
  • Wiceprezes d.s. Finansowych:Płaczek Ryszard, te. 605 243 956, e-mail: zuw.ryszardplaczek@onet.eu
  • Sekretarz:Wojaczek Grzegorz, tel 699 920 333 e-mail: grzegorz1308@o2.pl
  • Skarbnik:Zdechlikiewicz Eugeniusz, tel. 607 538 938, e-mail: geno13@op.pl
  • Członek:Juraszek Adam, tel. 887 320 721
  • Członek:Latocha Eugeniusz tel. 665 435 477 e-mail: latocha@mas.pl

Komisja Rewizyjna

  • Przewodniczący:Zacha Stefan, tel. 506 767 162, e-mail: stefanz@onet.eu
  • Sekretarz:Szweigstil Andrzej, tel. 32 430 16 21
  • Członek:Biernat Wiesław tel. 728 488 234 e-mail: wiesiek.biernat@wp.pl

Okręgowa Komisja Dyscyplinarna

  • Przewodniczący:Sobik Jerzy, tel. 510 123 455 e-mail: sobikjerzy@wp.pl
  • Sekretarz:Burdzik Ireneusz tel. 784 957 366
  • Członek:Pyrchała Zbigniew, tel. 505 795 481 e-mail: zbyszekpyrchala@onet.pl


Wykaz sekcji OZSkat Śląsk-Południe

Sekcja 1

  • nr ew.:07/005
  • klub/sekcja:LKS DĄB Gaszowice
  • adres:Świetlica OSP, ul. Rydułtowska, Gaszowice
  • prezes:Pielacz Marian
  • kontakt:519376261
  • turniej:środa 17:00

Sekcja 2

  • nr ew.:07/006
  • klub/sekcja:KWK 1 MAJA Wodzisław Śl.
  • adres:Os. 1 Maja 15, Wodzisław Śl.
  • prezes:Zdechlikiewicz Eugeniusz
  • kontakt:696 00 53 28
  • e-mail:geno13@op.pl
  • turniej:środa 16:00

Sekcja 3

  • nr ew.:07/007
  • klub/sekcja:KS MARCEL Radlin
  • adres:Kawiarnia JUSTYNA, ul. Napierskiego 11, Radlin
  • prezes:Mandera Werner
  • kontakt:32 456 88 60
  • turniej:Poniedziałek 16:00

Sekcja 4

  • nr ew.:07/008
  • klub/sekcja:TKKF RELAKS Wodzisław
  • adres:MOSiR CENTRUM Wodzisław
  • prezes:Mandera Werner
  • kontakt:(32) 456 88 60
  • e-mail:werman@onet.eu
  • turniej:wtorek 16:00

Sekcja 5

  • nr ew.:07/009
  • klub/sekcja:S.C. WOKiR Mszana
  • adres:DOM LUDOWY, ul.Mickiewicza 92, Mszana
  • prezes:Polnik Jerzy
  • kontakt:(32)472 04 30
  • turniej:czwartek 16:00

Sekcja 6

  • nr ew.:07/010
  • klub/sekcja:S.C. STRAŻAK Głożyny
  • adres:Świetlica OSP Radlin-Głożyny
  • prezes:Latocha Eugeniusz
  • kontakt:(32) 472 04 30
  • turniej:środa 16:00

Sekcja 7

  • nr ew.:07/011
  • klub/sekcja:KS POLONIA Niewiadom
  • adres:Rest. RENATKA, Niewiadom
  • prezes:Zacha Stefan
  • kontakt:694 09 77 67
  • e-mail:stefanz@onet.eu

Sekcja 8

  • nr ew.:07/012
  • klub/sekcja:CZARNI Krzyżkowice
  • adres:OSP Krzyżkowice, ul. Kolberga 27, Pszów
  • prezes:Spyra Tadeusz
  • kontakt:792 05 11 60
  • e-mail:tadspyra@gmail.com
  • turniej:wtorek 16:30

Sekcja 9

  • nr ew.:07/013
  • klub/sekcja:S.C. RADLIN 95 Radlin
  • adres:Kawiarnia JUSTYNA, ul. Napierskiego 11, Radlin
  • prezes:Szindler Henryk
  • kontakt:603 09 33 80
  • turniej:wtorek 16:00

Sekcja 10

  • nr ew.:07/014
  • klub/sekcja:EMERYT Kobyla
  • adres:WDK Kobyla
  • prezes:Węglorz Bolesław
  • kontakt:(32)430 13 67
  • turniej:środa 16:00

Sekcja 11

  • nr ew.:07/015
  • klub/sekcja:WOK Skrzyszów
  • adres:WOK Skrzyszów
  • prezes:Mołdrzyk Józef
  • kontakt:(32)472 66 62
  • turniej:czwartek 16:00

Sekcja 12

  • nr ew.:07/016
  • klub/sekcja:KS ZRYW Kronowac
  • adres:Bar ADUŚ Kornowac
  • prezes:Hałacz Eryk
  • kontakt:(32)430 11 56
  • turniej:środa 16:00

Sekcja 13

  • nr ew.:07/017
  • klub/sekcja:WOK Gołkowice
  • adres:WOK Gołkowice
  • prezes:Pawera Henryk
  • kontakt:(32)472 71 02
  • turniej:poniedziałek 16:00

Sekcja 14

  • nr ew.:07/018
  • klub/sekcja:WOKiR Połomia
  • adres:WOKiR Połomia
  • prezes:Pawela Andrzej
  • kontakt:693 80 56 20
  • turniej:Poniedziałek 16:00

Sekcja 15

  • nr ew.:07/019
  • klub/sekcja:WOK Gdów
  • adres:WOK Gdów
  • prezes:Ochman Henryk
  • kontakt:(32)476 51 96
  • turniej:czwartek 16:00

Sekcja 16

  • nr ew.:07/020
  • klub/sekcja:S.C. HERKULES Rydułtowy
  • adres:Bar Uniwersalny, ul. Podleśna, Rydułtowy
  • prezes:Menżyk Erwin
  • kontakt:509 75 66 47
  • e-mail:joz_ryb@poczta.fm
  • turniej:czwartek 16:00

Sekcja 17

  • nr ew.:07/022
  • klub/sekcja:KS NAPRZÓD Czyżowice
  • adres:Stadion Naprzód, ul. Rogowska 4, Czyżowice
  • prezes:Pyrchała Józef
  • kontakt:606 90 54 56
  • turniej:czwartek 16:30

Sekcja 18

  • nr ew.:07/024
  • klub/sekcja:LKS Górki Śl.
  • adres:Świetlica LZS Górki Śląskie
  • prezes:Płaczek Ryszard
  • kontakt:605 24 39 56
  • turniej:czwartek 17:00

Sekcja 19

  • nr ew.:07/026
  • klub/sekcja:KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów
  • adres:ul. Sportowa 1, Rogów
  • prezes:Huwer Alojzy
  • kontakt:608 28 16 33
  • e-mail:huwer_a@o2.pl
  • turniej:wtorek 16:30

Sekcja 20

  • nr ew.:07/027
  • klub/sekcja:TKKF Racibórz
  • adres:Rest. POD KOMINKIEM, Markowice
  • prezes:Armatys Marek
  • kontakt:660 95 75 85
  • turniej:środa 17:00

Sekcja 21

  • nr ew.:07/028
  • klub/sekcja:RELAKS Rzuchów
  • adres:Świetlica OSP Rzuchów
  • prezes:Szweigstil Andrzej
  • kontakt:(32)430 16 21
  • turniej:piątek 16:30

Sekcja 22

  • nr ew.:07/029
  • klub/sekcja:LKS Lyski
  • adres:Dom Przyjęć KALIMERA, ul. Łukowska 43, Lyski
  • prezes:Cyran Eugeniusz
  • kontakt:696 09 25 64
  • e-mail:eugeniusz.cyran1@neostrada.pl
  • turniej:piątek 17:00

Sekcja 23

  • nr ew.:07/030
  • klub/sekcja:S.C. Czarni Gorzyce
  • adres:Sołtysówka, ul. Wyzwolenia 63, Gorzyce
  • prezes:Mozes Jerzy
  • kontakt:600 30 28 27
  • e-mail:mozes.jerzy@o2.pl
  • turniej:środa 15:30

Sekcja 24

  • nr ew.:07/031
  • klub/sekcja:KS ADAM Adamowice
  • adres:LKS Adamowice
  • prezes:Rostek Zdzisław
  • kontakt:(32)430 07 26
  • turniej:piątek 17:00