Tabela po | 4 kolejce ligowej | |||
Mce | Nazwa Drużyny | P Małe S U M A | Z gry przed turniejem | Z gry dzisiaj |
1. | LZS Swornica Opole Czarnowąsy | 46383 | 34473 | 11910 |
2. | LZS Ligota Dolna III | 45602 | 34557 | 11045 |
3. | KS Karolinka Gogolin | 44458 | 31637 | 12821 |
4. | Małapanew Ozimek Szczedrzyk | 41244 | 30620 | 10624 |
5. | Klub Skata Sportowego Pawonków | 40762 | 28503 | 12259 |
6. | LZS Kujawy | 40547 | 30357 | 10190 |
Zawody ligowe PZSkat | LO Opole | 2024 | |||||||||
Gosp. zawodów - Klub: | LZS Ligota Dolna III | kolejka | 4 | ||||||||
Kier. | Bronisław Morawiec | Sekretarz | Paweł Kiszka | Sędzia: | Paweł Kiszka | ||||||
Grupa | I | Data | 07.04.2024 | ||||||||
1 | SUMA | W | 1 Seria | 2 Seria | 3 Seria | 4 Seria | |||||
KS Karolinka Gogolin | W | W | W | W | |||||||
1 | Hadamek Józef | 2853 | 39 | 179 | 8 | 1698 | 16 | 139 | 6 | 837 | 9 |
2 | Szymura Piotr | 3032 | 34 | 757 | 9 | 880 | 8 | 677 | 8 | 718 | 9 |
3 | Jońca Jan | 3138 | 38 | 599 | 10 | 1190 | 12 | 459 | 7 | 890 | 9 |
4 | Goncerzewicz Roman | 3798 | 42 | 787 | 11 | 1276 | 12 | 642 | 8 | 1093 | 11 |
Suma z gry | 12821 | 153 | 2322 | 38 | 5044 | 48 | 1917 | 29 | 3538 | 38 | |
2 | SUMA | W | 1 Seria | 2 Seria | 3 Seria | 4 Seria | |||||
LZS Kujawy | W | W | W | W | |||||||
5 | Brynza Krystian | 2345 | 22 | 800 | 7 | 580 | 5 | 553 | 5 | 412 | 5 |
6 | Barysz Marcin | 2895 | 28 | 684 | 7 | 640 | 6 | 557 | 6 | 1014 | 9 |
7 | Stein Roland | 2854 | 21 | 720 | 5 | 893 | 6 | 636 | 4 | 605 | 6 |
8 | Wyszka Piotr | 2096 | 26 | 575 | 7 | 222 | 4 | 552 | 6 | 747 | 9 |
10190 | 97 | 2779 | 26 | 2335 | 21 | 2298 | 21 | 2778 | 29 | ||
3 | SUMA | W | 1 Seria | 2 Seria | 3 Seria | 4 Seria | |||||
Małapanew Ozimek Szczedrzyk | W | W | W | W | |||||||
9 | Kowolik Herbert | 2352 | 24 | 797 | 6 | 536 | 4 | 611 | 8 | 408 | 6 |
10 | Pisula Eugeniusz | 2936 | 27 | 733 | 6 | 476 | 6 | 834 | 8 | 893 | 7 |
11 | Jończyk Franciszek | 2465 | 24 | 623 | 6 | 357 | 4 | 664 | 7 | 821 | 7 |
12 | Pluta Stanisław | 2871 | 27 | 624 | 6 | 680 | 8 | 959 | 8 | 608 | 5 |
10624 | 102 | 2777 | 24 | 2049 | 22 | 3068 | 31 | 2730 | 25 | ||
Grupa | II | ||||||||||
4 | SUMA | W | 1 Seria | 2 Seria | 3 Seria | 4 Seria | |||||
LZS Swornica Opole Czarnowąsy | W | W | W | W | |||||||
17 | Gruszka Alfons | 2563 | 28 | 495 | 6 | 797 | 9 | 751 | 7 | 520 | 6 |
18 | Kesner Waldemar | 3168 | 36 | 1106 | 11 | 667 | 11 | 744 | 6 | 651 | 8 |
19 | Dzierzawa Jozef - Paul | 2565 | 28 | 807 | 7 | 595 | 7 | 740 | 7 | 423 | 7 |
20 | Gładki Jan | 3614 | 31 | 1195 | 10 | 1217 | 10 | 841 | 7 | 361 | 4 |
11910 | 123 | 3603 | 34 | 3276 | 37 | 3076 | 27 | 1955 | 25 | ||
5 | SUMA | W | 1 Seria | 2 Seria | 3 Seria | 4 Seria | |||||
Klub Skata Sportowego Pawonków | W | W | W | W | |||||||
21 | Kukowka Henryk | 3747 | 31 | 776 | 7 | 1134 | 9 | 824 | 8 | 1013 | 7 |
22 | Kasperski Mieczysław | 3458 | 30 | 780 | 5 | 613 | 5 | 919 | 11 | 1146 | 9 |
23 | Grohs Paweł | 2516 | 26 | 1010 | 10 | 220 | 3 | 770 | 9 | 516 | 4 |
24 | Kamiński Zbigniew | 2538 | 29 | 881 | 8 | 510 | 5 | 358 | 8 | 789 | 8 |
Siekiera Jacek | |||||||||||
12259 | 116 | 3447 | 30 | 2477 | 22 | 2871 | 36 | 3464 | 28 | ||
6 | SUMA | W | 1 Seria | 2 Seria | 3 Seria | 4 Seria | |||||
LZS Ligota Dolna III | W | W | W | W | |||||||
25 | Morawiec Bronisław | 3695 | 33 | 940 | 8 | 906 | 7 | 738 | 7 | 1111 | 11 |
26 | Skubała Roman | 3024 | 32 | 295 | 6 | 863 | 9 | 860 | 7 | 1006 | 10 |
27 | Murgot Sławomir | 3167 | 32 | 1029 | 9 | 899 | 9 | 294 | 4 | 945 | 10 |
28 | Michlik Józef | 1159 | 16 | 282 | 4 | 442 | 4 | 346 | 5 | 89 | 3 |
11045 | 113 | 2546 | 27 | 3110 | 29 | 2238 | 23 | 3151 | 34 |