VII Grand Prix o/Kaszubsko-Pomorski 2022 | Miejsce i data: | Lipusz, 30 październik 2022 r. | |||||||||||
Zawody przeprowadził klub: | GOKSiR Lipusz | Kierownictwo: | Grzenia Hubert | ||||||||||
Sędzia: | Żywicki Macin | Sekretariat: | Grzenia Hubert | ||||||||||
Klasyfikacja zawodów | GP | S U M A | I SERIA | II SERIA | III SERIA | ||||||||
M-ce | Nazwisko, Imię | Klub | Σ | GP | GP2 | Z gry | w | Z gry | w | Z gry | w | Z gry | w |
1. | Sosnowski Ludwik | GOKSiR Liniewo | 214 | 120 | 94 | 3368 | 30 | 1381 | 12 | 1251 | 12 | 736 | 6 |
2. | Radtke Marek | MOKSiR Puck | 203 | 115 | 88 | 3230 | 30 | 1228 | 10 | 1141 | 12 | 861 | 8 |
3. | Nadolski Daniel | MOKSiR Puck | 190 | 110 | 80 | 3029 | 32 | 904 | 9 | 1498 | 14 | 627 | 9 |
4. | Baran Adam | MOKSiR Puck | 179 | 105 | 74 | 2899 | 33 | 837 | 11 | 1002 | 12 | 1060 | 10 |
5. | Pepliński Zdzisław | GOKSiR Liniewo | 170 | 100 | 70 | 2757 | 31 | 876 | 9 | 531 | 9 | 1350 | 13 |
6. | Bekisz Zdzisław | MOKSiR Puck | 164 | 98 | 66 | 2671 | 25 | 485 | 7 | 992 | 9 | 1194 | 9 |
7. | Kowalski Konrad | Krajna Złotów | 160 | 96 | 64 | 2633 | 24 | 1232 | 11 | 611 | 6 | 790 | 7 |
8. | Mikołajczyk Tomasz | S.K. FAMILY Dziemiany | 156 | 94 | 62 | 2592 | 25 | 1188 | 10 | 704 | 7 | 700 | 8 |
9. | Szatkowski Leszek | Krajna Złotów | 152 | 92 | 60 | 2534 | 29 | 979 | 10 | 472 | 8 | 1083 | 11 |
10. | Jędrzejczak Jerzy | GOKSiR Liniewo | 148 | 90 | 58 | 2499 | 22 | 762 | 5 | 817 | 9 | 920 | 8 |
11. | Żywicki Jan | S.K. FAMILY Dziemiany | 146 | 88 | 58 | 2478 | 21 | 1215 | 11 | 422 | 4 | 841 | 6 |
12. | Siemaszko Henryk | Krajna Złotów | 140 | 86 | 54 | 2367 | 24 | 1170 | 10 | 781 | 7 | 416 | 7 |
13. | Szczypior Stefan | MOKSiR Puck | 134 | 84 | 50 | 2265 | 21 | 755 | 7 | 956 | 6 | 554 | 8 |
14. | Żywicki Marcin | S.K. FAMILY Dziemiany | 132 | 82 | 50 | 2257 | 20 | 1010 | 10 | 554 | 4 | 693 | 6 |
15. | Warnke Tadeusz | GOKSiR Lipusz | 128 | 80 | 48 | 2228 | 24 | 510 | 6 | 1074 | 11 | 644 | 7 |
16. | Cybulski Zygmunt | GOKSiR Lipusz | 128 | 80 | 48 | 2228 | 25 | 535 | 7 | 616 | 6 | 1077 | 12 |
17. | Bianga Edward | Krajna Złotów | 124 | 76 | 48 | 2218 | 17 | 951 | 7 | 700 | 4 | 567 | 6 |
18. | Borkowski Marian | GOKSiR Liniewo | 122 | 74 | 48 | 2217 | 27 | 1094 | 14 | 277 | 6 | 846 | 7 |
19. | Mikołajczyk Paweł | S.K. FAMILY Dziemiany | 114 | 72 | 42 | 2058 | 25 | 748 | 8 | 936 | 11 | 374 | 6 |
20. | Stodolny Piotr | MOKSiR Puck | 110 | 70 | 40 | 2047 | 19 | 530 | 6 | 786 | 6 | 731 | 7 |
21. | Bełka Andrzej | Krajna Złotów | 108 | 68 | 40 | 2038 | 25 | 779 | 8 | 995 | 11 | 264 | 6 |
22. | Kubiszewski Mariusz | S.K. FAMILY Dziemiany | 106 | 66 | 40 | 2008 | 20 | 449 | 7 | 686 | 5 | 873 | 8 |
23. | Narloch Stanisław | GOKSir Liniewo | 102 | 64 | 38 | 1999 | 20 | 532 | 5 | 675 | 7 | 792 | 8 |
24. | Wirkus Józef | GOKSiR Liniewo | 100 | 62 | 38 | 1990 | 23 | 509 | 6 | 1032 | 10 | 449 | 7 |
25. | Gostomczyk Tadeusz | GOKSiR Lipusz | 98 | 60 | 38 | 1977 | 25 | 1240 | 12 | 460 | 8 | 277 | 5 |
26. | Jacek Ludwik | MOKSiR Puck | 96 | 58 | 38 | 1971 | 18 | 504 | 5 | 531 | 6 | 936 | 7 |
27. | Przybyłka Elżbieta | Krajna Złotów | 92 | 56 | 36 | 1928 | 21 | 652 | 7 | 400 | 6 | 876 | 8 |
28. | Muża Jan | MOKSiR Puck | 90 | 54 | 36 | 1924 | 19 | 536 | 5 | 582 | 7 | 806 | 7 |
29. | Bekisz Kazimierz | GOKSiR Lipusz | 86 | 52 | 34 | 1853 | 24 | 891 | 10 | 463 | 8 | 499 | 6 |
30. | Ciepłuch Stefania | Krajna Złotów | 82 | 50 | 32 | 1841 | 17 | 696 | 7 | 690 | 6 | 455 | 4 |
31. | Białk Józef | MOKSiR Puck | 81 | 49 | 32 | 1810 | 19 | 466 | 5 | 675 | 7 | 669 | 7 |
32. | Mikołajczyk Rafał | S.K. FAMILY Dziemiany | 78 | 48 | 30 | 1799 | 20 | 632 | 5 | 916 | 8 | 251 | 7 |
33. | Gostomski Zenon | GOKSiR Liniewo | 73 | 47 | 26 | 1693 | 12 | 671 | 4 | 495 | 4 | 527 | 4 |
34. | Orzłowski Zygmunt | GOKSiR Liniewo | 72 | 46 | 26 | 1685 | 20 | 413 | 5 | 811 | 8 | 461 | 7 |
35. | Moch Ireneusz | Krajna Złotów | 71 | 45 | 26 | 1675 | 18 | 710 | 6 | 368 | 4 | 597 | 8 |
36. | Kujawski Adam | S.K. FAMILY Dziemiany | 62 | 44 | 18 | 1478 | 17 | 282 | 3 | 244 | 5 | 952 | 9 |
37. | Kozikowski Wojciech | GOKSiR Lipusz | 55 | 43 | 12 | 1342 | 16 | 690 | 8 | 652 | 8 | 0 | 0 |
38. | Pawlicki Andrzej | MOKSiR Puck | 55 | 43 | 12 | 1342 | 14 | 501 | 4 | 242 | 6 | 599 | 4 |
39. | Kozikowski Jan | GOKSiR Lipusz | 47 | 41 | 6 | 1178 | 15 | 548 | 6 | 371 | 4 | 259 | 5 |
40. | Kozieł Barbara | Krajna Złotów | 46 | 40 | 6 | 1172 | 18 | 105 | 5 | 240 | 4 | 827 | 9 |
41. | Felski Kazimierz | GOKSiR Lipusz | 42 | 39 | 3 | 1058 | 17 | 337 | 6 | 539 | 7 | 182 | 4 |
42. | Radtke Henryk | MOKSiR Puck | 40 | 38 | 2 | 1045 | 16 | 30 | 5 | 403 | 3 | 612 | 8 |
43. | Bełka Jan | Krajna Złotów | 38 | 37 | 1 | 997 | 17 | 128 | 5 | 480 | 5 | 389 | 7 |
44. | Kraskowski Adam | GOKSiR Lipusz | 37 | 36 | 1 | 525 | 9 | 369 | 5 | 156 | 4 | 0 | 0 |