Polski Związek Skata
Członkowie

Opolski Związek Skata

aktualizacja 2022.04.07

L.p. kluby Nazwisko i imię Nr ewidencyjny Klub, Sekcja Kat
1. Michlik Józef 05/002/013 LZS Ligota Dolna s
2. Gigiel Wacław 05/002/021 LZS Ligota Dolna s
3. Knopik Józef 05/002/022 LZS Ligota Dolna s
4. Morawiec Bronisław 05/002/027 LZS Ligota Dolna s
5. Wodniok Bernard 05/002/028 LZS Ligota Dolna s
6. Kowalczyk Bogdan 05/002/029 LZS Ligota Dolna m
7. Bonk Norbert 05/002/030 LZS Ligota Dolna m
8. Brand Roman 05/002/033 LZS Ligota Dolna m
9. Wierzawicki Jerzy 05/002/034 LZS Ligota Dolna s
10. Kasperski Mieczysław 05/002/035 LZS Ligota Dolna s
11. Koziorowski Piotr 05/002/036 LZS Ligota Dolna m
12. Machoń Jarosław 05/002/037 LZS Ligota Dolna m
13. Kędzia Stanisław 05/002/038 LZS Ligota Dolna m
14. Kuźniak Przemysław 05/002/039 LZS Ligota Dolna m
15. Skubała Roman 05/002/040 LZS Ligota Dolna m
16. Bryła Artur 05/002/041 LZS Ligota Dolna m
17. Krawczyk Ryszard 05/002/042 LZS Ligota Dolna s
18. Szimber Andrzej 05/002/043 LZS Ligota Dolna s
19. Koziorowski Marian 05/002/044 LZS Ligota Dolna s
1. Deptała Leon 05/006/002 SKAT Kolonowskie s
2. Dropała Grzegorz 05/006/003 SKAT Kolonowskie s
3. Dzierżawa Zygmunt 05/006/006 SKAT Kolonowskie m
4. Respondek Krzysztof 05/006/008 SKAT Kolonowskie s
5. Respondek Rajmund 05/006/009 SKAT Kolonowskie s
6. Kościelny Roman 05/006/014 SKAT Kolonowskie s
7. Szymik Jan 05/006/017 SKAT Kolonowskie s
8. Garus Artur 05/006/019 SKAT Kolonowskie m
9. Kraka Marcin 05/006/020 SKAT Kolonowskie s
1. Biernacki Zdzisław 05/007/001 LECH Kędzierzyn-Koźle s
2. Trzeciakowski Jerzy 05/007/007 LECH Kędzierzyn-Koźle m
3. Kosubek Janusz 05/007/010 LECH Kędzierzyn-Koźle s
4. Goncerzewicz Roman 05/007/011 LECH Kędzierzyn-Koźle s
5. Witkowski Tadeusz 05/007/017 LECH Kędzierzyn-Koźle s
6. Farana Andrzej 05/007/020 LECH Kędzierzyn-Koźle m
7. Michalski Henryk 05/007/023 LECH Kędzierzyn-Koźle s
8. Burczyk Andrzej 05/007/024 LECH Kędzierzyn-Koźle s
1. Cytera Henryk 05/009/012 DK STRZELEC Strzelce Opolskie s
2. Skrzypczyk Franciszek 05/009/015 DK STRZELEC Strzelce Opolskie s
3. Wyszkowski Marek 05/009/019 DK STRZELEC Strzelce Opolskie m
4. Stanulla Jerzy 05/009/021 DK STRZELEC Strzelce Opolskie s
5. Lasota Edward 05/009/023 DK STRZELEC Strzelce Opolskie s
6. Roskosz Adrian 05/009/025 DK STRZELEC Strzelce Opolskie m
1. Cebula Leonard 05/011/001 RAMSCH Chrzowice s
2. Kornek Franciszek 05/011/002 RAMSCH Chrzowice s
3. Loga Krystian 05/011/010 RAMSCH Chrzowice m
4. Sojka Zbigniew 05/011/015 RAMSCH Chrzowice s
5. Malek Alfred 05/011/019 RAMSCH Chrzowice m
6. Zmuda Hubert 05/011/020 RAMSCH Chrzowice s
7. Jarosz Joachim 05/011/022 RAMSCH Chrzowice m
1. Ludwig Józef 05/012/009 KS KUŹNIA Zawadzkie m
2. Świtała Antoni 05/012/012 KS KUŹNIA Zawadzkie s
3. Świtała Franciszek 05/012/013 KS KUŹNIA Zawadzkie s
4. Waloszek Józef 05/012/023 KS KUŹNIA Zawadzkie s
5. Dybowski Leopold 05/012/026 KS KUŹNIA Zawadzkie s
6. Brysch Rainhold 05/012/030 KS KUŹNIA Zawadzkie s
7. Bryłka Ernest 05/012/031 KS KUŹNIA Zawadzkie s
8. Urbańczyk Ewald 05/012/032 KS KUŹNIA Zawadzkie m
1. Dubiel Zbigniew 05/014/001 NITRON Krupski Młyn s
2. Samol Krzysztof 05/014/006 NITRON Krupski Młyn s
3. Jaworek Józef 05/014/012 NITRON Krupski Młyn s
4. Kaszuba Piotr 05/014/014 NITRON Krupski Młyn s
5. Kocot Andrzej 05/014/016 NITRON Krupski Młyn s
6. Imach Marek 05/014/017 NITRON Krupski Młyn m
7. Pilarski Ryszard 05/014/018 NITRON Krupski Młyn m
8. Kiciński Jerzy 05/014/019 NITRON Krupski Młyn m
1. Czerepak Bolesław 05/017/003 ZAWISZA Stara Kuźnia m
2. Piątek Marek 05/017/016 ZAWISZA Stara Kuźnia m
3. Piątek Marcin 05/017/017 ZAWISZA Stara Kuźnia m
4. Cieślik Gerard 05/017/018 ZAWISZA Stara Kuźnia s
5. Pietruszka Herbert 05/017/019 ZAWISZA Stara Kuźnia s
1. Bieniek Jerzy 05/023/003 VICTORIA TRANZYT Chróścice s
2. Glied Joachim 05/023/005 VICTORIA TRANZYT Chróścice s
3. Siedlecki Bronisław 05/023/013 VICTORIA TRANZYT Chróścice s
4. Nowak Jan 05/023/025 VICTORIA TRANZYT Chróścice m
5. Szymski Marcin 05/023/026 VICTORIA TRANZYT Chróścice m
6. Pijanka Andrzej 05/023/031 VICTORIA TRANZYT Chróścice s
7. Fleischer Grzegorz 05/023/038 VICTORIA TRANZYT Chróścice s
1. Cepko Zygmunt 05/024/001 LZS Leśnica m
2. Pietrzyk Józef 05/024/006 LZS Leśnica s
3. Wojtala Alfred 05/024/008 LZS Leśnica m
4. Jorgiel Józef 05/024/010 LZS Leśnica s
5. Gorzel Norbert 05/024/012 LZS Leśnica m
6. Cichoń Mariusz 05/024/013 LZS Leśnica m
7. Skowronek Edward 05/024/014 LZS Leśnica s
1. Brynza Krystian 05/033/001 LZS Kujawy m
2. Barysz Marcin 05/033/003 LZS Kujawy m
3. Grzywa Teofil 05/033/005 LZS Kujawy s
4. Wybraniec Jerzy 05/033/006 LZS Kujawy s
5. Mencler Jan 05/033/010 LZS Kujawy s
6. Nowak Bernard 05/033/013 LZS Kujawy s
7. Stein Roland 05/033/016 LZS Kujawy m
8. Larysz Józef 05/033/017 LZS Kujawy s
1. Kowolik Herbert 05/034/002 TRANZYT Małapanew Ozimek s
2. Pluta Stanisław 05/034/008 TRANZYT Małapanew Ozimek s
3. Pluta Zbigniew 05/034/012 TRANZYT Małapanew Ozimek s
4. Sykoś Joachim 05/034/017 TRANZYT Małapanew Ozimek s
5. Pisula Eugeniusz 05/034/018 TRANZYT Małapanew Ozimek s
6. Kierpal Roman 05/034/019 TRANZYT Małapanew Ozimek m
7. Janerka Leszek 05/034/020 TRANZYT Małapanew Ozimek s
1. Skrzipczyk Paweł 05/035/011 SWORNICA Opole - Czarnowąsy s
2. Pietrek Jerzy 05/035/012 SWORNICA Opole - Czarnowąsy s
3. Gruszka Alfons 05/035/018 SWORNICA Opole - Czarnowąsy s
4. Gruszka Monika 05/035/019 SWORNICA Opole - Czarnowąsy s- k
5. Gładki Jan 05/035/025 SWORNICA Opole - Czarnowąsy s
6. Dzierzawa Jozef - Paul 05/035/030 SWORNICA Opole - Czarnowąsy s
7. Kesner Waldemar 05/035/031 SWORNICA Opole - Czarnowąsy m
1. Kodura Ireneusz 05/041/001 KOMAX OPOLE - Borki m
2. Wieczorek Marcin 05/041/002 KOMAX OPOLE - Borki m
3. Długosz Piotr 05/041/003 KOMAX OPOLE - Borki m
4. Lisek Teodor 05/041/004 KOMAX OPOLE - Borki s
5. Rother Krzysztof 05/041/009 KOMAX OPOLE - Borki m
6. Sklorz Roman 05/041/010 KOMAX OPOLE - Borki m
7. Kandzia Lidia 05/041/011 KOMAX OPOLE - Borki k-s
8. Madera Joachim 05/041/013 KOMAX OPOLE - Borki m
9. Żurad Robert 05/041/014 KOMAX OPOLE - Borki m
10. Kiszka Paweł 05/041/015 KOMAX OPOLE - Borki s
11. Mateja Józef 05/041/016 KOMAX OPOLE - Borki m
12. Woszko Mateusz 05/041/019 KOMAX OPOLE - Borki m
13. Żurad Adam 05/041/020 KOMAX OPOLE - Borki m
14. Kuczera Leon 05/041/021 KOMAX OPOLE - Borki s
1. Gola Joachim 05/042/001 KS Szczedrzyk m
2. Loch Hubert 05/042/002 KS Szczedrzyk s
3. Michna Janusz 05/042/003 KS Szczedrzyk s
4. Udolf Kazimierz 05/042/005 KS Szczedrzyk s
5. Wiesbach Joachim 05/042/006 KS Szczedrzyk s
6. Jończyk Franciszek 05/042/008 KS Szczedrzyk s
1. Bunar Kazimierz 05/043/001 KSS Pawonków s
2. Grohs Paweł 05/043/002 KSS Pawonków s
3. Manczyk Piotr 05/043/003 KSS Pawonków s
4. Koza Bogusław 05/043/005 KSS Pawonków s
5. Słociński Adam 05/043/007 KSS Pawonków s
6. Śleziona Andrzej 05/043/008 KSS Pawonków m
7. Poremba Henryk 05/043/009 KSS Pawonków m
8. Kukowka Henryk 05/043/010 KSS Pawonków s
9. Respondek Jan 05/043/011 KSS Pawonków s
10. Doleżych Zygmunt 05/043/012 KSS Pawonków s
1. Hadamek Józef 05/044/001 K.S.KAROLINKA Gogolin m
2. Byczek Stanisław 05/044/002 K.S.KAROLINKA Gogolin m
3. Wieja Piotr 05/044/004 K.S.KAROLINKA Gogolin m
4. Szymura Piotr 05/044/005 K.S.KAROLINKA Gogolin m
5. Walczyk Krzysztof 05/044/006 K.S.KAROLINKA Gogolin m
6. Gajda Teodor 05/044/009 K.S.KAROLINKA Gogolin s
7. Mitko Antoni 05/044/010 K.S.KAROLINKA Gogolin s
8. Matuszek Jerzy 05/044/011 K.S.KAROLINKA Gogolin m
9. Wanad Edward 05/044/013 K.S.KAROLINKA Gogolin s
10. Rączkowski Mieczysław 05/044/014 K.S.KAROLINKA Gogolin s