Polski Związek Skata
Członkowie

Okręg Śląsk-Południe

aktualizacja 2023.01.28

Śląsk - Pd ZAWODNICY 2023 stan na 28 01 2023  
L.p. L.p. kluby Nazwisko i imię Nr ewidencyjny Klub, Sekcja Kat
1 1 Pielacz Marian 07/005/003 GKS DĄB Gaszowice m
2 2 Tomaszewski Bolesław 07/005/004 GKS DĄB Gaszowice m
3 3 Daniluk Kazimierz 07/005/007 GKS DĄB Gaszowice s
4 4 Jeszka Benedykt 07/005/014 GKS DĄB Gaszowice s
5 5 Biernat Wiesław 07/005/016 GKS DĄB Gaszowice m
6 6 Pielacz Wojciech 07/005/018 GKS DĄB Gaszowice m
7 7 Duda Wiesław 07/005/023 GKS DĄB Gaszowice s
8 8 Kuszek Marek 07/005/024 GKS DĄB Gaszowice s
9 1 Zdechlikiewicz Eugeniusz 07/006/001 KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. s
10 2 Wojciechowski Zdzisław 07/006/004 KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. s
11 3 Bura Jan 07/006/014 KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. s
12 1 Mandera Werner 07/007/014 KSS MARCEL Radlin s
13 2 Lasota Wiesław 07/007/028 KSS MARCEL Radlin s
14 3 Stisz Marian 07/007/029 KSS MARCEL Radlin s
15 4 Grobelny Paweł 07/007/034 KSS MARCEL Radlin s
16 1 Marcol Józef 07/008/007 TKKF RELAKS Wodzisław s
17 2 Kotarski Marek 07/008/012 TKKF RELAKS Wodzisław M
18 3 Kolano Ginter 07/008/016 TKKF RELAKS Wodzisław s
19 4 Chlebik Ryszard 07/008/023 TKKF RELAKS Wodzisław s
20 5 Chlebik Stefan 07/008/024 TKKF RELAKS Wodzisław s
21 1 Polnik Jerzy 07/009/001 S.C. GOKiR Mszana s
22 2 Parma Andrzej 07/009/012 S.C. GOKiR Mszana m
23 3 Capanda Paweł 07/009/013 S.C. GOKiR Mszana m
24 4 Wodecki Rafał 07/009/014 S.C. GOKiR Mszana m
25 5 Wodecki Adam 07/009/015 S.C. GOKiR Mszana m
26 6 Pawelec Mariusz 07/009/016 S.C. GOKiR Mszana m
27 7 Sosna Marek 07/009/018 S.C. GOKiR Mszana m
28 1 Juraszek Adam 07/010/001 S.C. STRAŻAK Głożyny m
29 2 Maziarczyk Władysław 07/010/014 S.C. STRAŻAK Głożyny s
30 3 Latocha Eugeniusz 07/010/018 S.C. STRAŻAK Głożyny s
31 4 Starosta Bolesław 07/010/021 S.C. STRAŻAK Głożyny s
32 5 Stroiński Włodzimierz 07/010/024 S.C. STRAŻAK Głożyny s
33 6 Gomola Jan 07/010/026 S.C. STRAŻAK Głożyny s
34 1 Wojaczek Eugeniusz 07/015/004 WOK Skrzyszów s
35 2 Tatarczyk Witold 07/015/005 WOK Skrzyszów s
36 3 Mucha Bronisław 07/015/017 WOK Skrzyszów s
37 4 Stachurski Grzegorz 07/015/018 WOK Skrzyszów m
38 5 Uryga Lesław 07/015/019 WOK Skrzyszów s
39 6 Taczała Krzysztof 07/015/020 WOK Skrzyszów m
40 7 Orawski Alfred 07/015/021 WOK Skrzyszów s
41 1 Pawela Andrzej 07/018/002 WOKiR Połomia m
42 2 Michalik Arkadiusz 07/018/004 WOKiR Połomia m
43 3 Rduch Stanisław 07/018/010 WOKiR Połomia s
44 4 Rzepiszczak Jan 07/018/011 WOKiR Połomia s
45 5 Grabarczyk Henryk 07/018/027 WOKiR Połomia s
46 6 Burdzik Ireneusz 07/018/032 WOKiR Połomia m
47 7 Michalik Czesław 07/018/033 WOKiR Połomia m
48 8 Liśnikowski Tomasz 07/018/034 WOKiR Połomia m
49 9 Salamon Adam 07/018/036 WOKiR Połomia m
50 10 Koniarczyk Tadeusz 07/018/040 WOKiR Połomia s
51 11 Zgraj Edward 07/018/041 WOKiR Połomia s
52 12 Pawela Grzegorz 07/018/042 WOKiR Połomia m
53 13 Broża Rudolf 07/018/043 WOKiR Połomia m
54 1 Kopiec Marian 07/020/024 S.C. HERKULES Rydułtowy s
55 2 Cisek Edward 07/020/039 S.C. HERKULES Rydułtowy s
56 3 Wróblewski Kazimierz 07/020/040 S.C. HERKULES Rydułtowy m
57 4 Wróblewski Wacław 07/020/041 S.C. HERKULES Rydułtowy m
58 5 Ratajczak Michał 07/020/043 S.C. HERKULES Rydułtowy m
59 6 Wróblewski Marek 07/020/044 S.C. HERKULES Rydułtowy m
60 1 Jędrysik Zygmunt 07/022/002 KS NAPRZÓD Czyżowice s
61 2 Pyrchała Józef 07/022/007 KS NAPRZÓD Czyżowice s
62 3 Pyrchała Zbigniew 07/022/020 KS NAPRZÓD Czyżowice m
63 4 Watoła Sławomir 07/022/021 KS NAPRZÓD Czyżowice m
64 5 Kuczka Franciszek 07/022/022 KS NAPRZÓD Czyżowice s
65 6 Cichy Witold 07/022/023 KS NAPRZÓD Czyżowice m
66 7 Pyrchała Piotr 07/022/025 KS NAPRZÓD Czyżowice m
67 8 Polednik Krystian 07/022/026 KS NAPRZÓD Czyżowice m
68 9 Polednik Denis 07/022/027 KS NAPRZÓD Czyżowice j
69 10 Polednik Marcela 07/022/028 KS NAPRZÓD Czyżowice j-k
70 1 Płaczek Ryszard 07/024/006 LKS Górki Śl. s
71 2 Przynicki Rajnard 07/024/008 LKS Górki Śl. s
72 3 Bulak Ryszard 07/024/011 LKS Górki Śl. m
73 4 Kasparek Marian 07/024/028 LKS Górki Śl. s
74 5 Hanusek Tomasz 07/024/031 LKS Górki Śl. m
75 1 Huwer Alojzy 07/026/001 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów s
76 2 Chabowski Tadeusz 07/026/005 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów s
77 3 Buchta Herbert 07/026/007 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów s
78 4 Zuch Bogdan 07/026/032 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów m
79 5 Menżyk Piotr 07/026/039 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów s
80 6 Pucka Eugeniusz 07/026/040 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów s
81 7 Kuczera Antoni 07/026/042 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów s
82 8 Koch Waldemar 07/026/043 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów s
83 9 Cegiełka Józef 07/026/051 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów s
84 10 Fabisiak Kazimierz 07/026/052 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów s
85 1 Armatys Józef 07/027/001 TKKF SKAT Racibórz s
86 2 Kura Jan 07/027/020 TKKF SKAT Racibórz s
87 3 Plutka Krystian 07/027/021 TKKF SKAT Racibórz s
88 4 Sobik Jerzy 07/027/023 TKKF SKAT Racibórz s
89 5 Nieroda Julian 07/027/024 TKKF SKAT Racibórz s
90 1 Szweigstil Andrzej 07/028/001 RELAKS Rzuchów s
91 2 Morawiec Jerzy 07/028/017 RELAKS Rzuchów s
92 3 Knura Alojzy 07/028/020 RELAKS Rzuchów s
93 4 Węglorz Bolesław 07/028/021 RELAKS Rzuchów s
94 5 Mainka Henryk 07/028/022 RELAKS Rzuchów s
95 6 Wyszkoń Czesław 07/028/024 RELAKS Rzuchów s
96 7 Konopka Adrian 07/028/025 RELAKS Rzuchów m
97 8 Rostek Zdzisław 07/028/026 RELAKS Rzuchów s
98 1 Cyran Eugeniusz 07/029/001 LKS Lyski s
99 2 Wojaczek Łukasz 07/029/011 LKS Lyski m
100 3 Wojaczek Grzegorz 07/029/012 LKS Lyski m
101 4 Kostka Hubert 07/029/013 LKS Lyski s
102 5 Wojtyła Józef 07/029/014 LKS Lyski m
103 6 Szulik Mirosław 07/029/015 LKS Lyski m
104 7 Wojaczek Antoni 07/029/016 LKS Lyski s
105 8 Wojaczek Klaudiusz 07/029/019 LKS Lyski m
106 9 Szewczyk Mirosław 07/029/026 LKS Lyski m
107 10 Michalski Dawid 07/029/027 LKS Lyski m
108 11 Szulik Grzegorz 07/029/028 LKS Lyski m
109 12 Wochnik Lucjan 07/029/030 LKS Lyski m
110 13 Grzenia Stanisław 07/029/031 LKS Lyski s
111 14 Niewrzoł Arkadiusz 07/029/032 LKS Lyski m
112 15 Tokar Kazimierz 07/029/033 LKS Lyski s
113 1 Mozes Jerzy 07/030/001 S.C. CZARNI Gorzyce s
114 2 Lenczyk Bolesław 07/030/004 S.C. CZARNI Gorzyce s
115 3 Lamczyk Jerzy 07/030/006 S.C. CZARNI Gorzyce s
116 4 Smolnik Jan 07/030/008 S.C. CZARNI Gorzyce s
117 5 Grzywacz Kazimierz 07/030/009 S.C. CZARNI Gorzyce m
118 6 Polnik Rudolf 07/030/014 S.C. CZARNI Gorzyce s
119 1 Darda Jarosław 07/033/001 Krojc Krzyżanowice m
120 2 Żak Józef 07/033/002 Krojc Krzyżanowice s
121 3 Konsek Andrzej  07/033/011 Krojc Krzyżanowice m
122 4 Mokrosz Bernard 07/033/015 Krojc Krzyżanowice s
123 5 Drzymała Piotr 07/033/017 Krojc Krzyżanowice m
124 6 Siódmok Zbigniew 07/033/021 Krojc Krzyżanowice s
125 7 Procek Krystian 07/033/022 Krojc Krzyżanowice s
126 8 Skupiń Marek 07/033/023 Krojc Krzyżanowice m
127 9 Bura Michał 07/033/026 Krojc Krzyżanowice m
128 10 Wojtczyk Waldemar 07/033/027 Krojc Krzyżanowice s